Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekako mi se cini da ce na novim izborima odvratni Kostunjavi i Selja sa svojih 7-8% opet biti taj delic koji ce trebati da se napravi nova vlada i da ce ucenjivati obe stranke dok jedna ne popusti i prihvati njihove ucene i na kraju biti najveci dobitnici kao i ovih godina, smrad Kostunjavi

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Aha. Znači ovako.

Radikali su vodili kampanju a demokrate nisu? Pošto je tom masom tako lako upravljati njima su uspeli da upravljaju radikali a demokrate nisu? Čekaj, zašto to misliš? Zaista misliš da su radikali imali, kud i kamo bolju kampanju od demokrata? Što DS nije izmanipulisao to siromašno i needukovano stanovništvo..?

ja sam prichao sa nekoliko penzionera (ukljuchujuci i moje babe i dede), i na argument "pobogu, zar zhelite da vam grobar bude predsednik", sam dobio odgovor "OTKUD ZNASH TO I GDE PISHE, OMG PROPAGANDA" :) mislim, razumem ja njih, al' jednostavno, stari ljudi su stari ljudi i njima ideologiju prodash dok si rek'o keks :)

Bolje da imam casne opozicione takmace u vidu SRS-a nego onog jebenog amorfnog bloba

koji jashe sovu i pricha sa machkama i kornjachama... odvratna STETOCHINA,

[roflmao] jebote pao sam sa stolice :)))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam gledao na b92, kako slave pobedu sirom Srbije, i mogu reci da je 80% posto anketiranih bilo retardirano, iako su uzvikivali "TO BORISE!" i slicno, i sta sad ja treba da nazovem sve glasace ds-a debilima? Naravno da ne, ali da je bilo obrnuto i da je Nikolic sinoc pobedio i da su anketirali njegove glasace, mogu samo da zamislim sta bi vi pisali ovde...

Link to comment
Share on other sites

Jel lepo utvrdjeno da za Nikolića više glasaju neobrazovani :) Sve iostalo je stvar ličnog utiska, a kako, hvala bogu nisam izlazio iz kuće ovih dana mnogo, nisam imao prilike da proverim kako biološke činjenice koje tripuju na SRS zapravo mirišu, sem neke raspale podrpane budale na zelenom vencu koji je se u prolazu, drao "Samo jedan može da bude predsednik, samo jedan" al kapiram da to može da znači svašta :P

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

pogotovo ako to ide od cnn-a i bbc-a.

a ajde sad malo neki da ukljuche mozgove. predsednichki izbori nemaju veze sa parlamentarnim, odnosi glasova koji su se pojavili u prvom krugu nisu bili realni, a kamoli ove budalashtine tipa sami smo pobedili. da se izbori odrze sada, situacija bi bila verovatno ista kao i na prethodnim parlamentarnim izborima. tadic bi trebalo da se smiri da mu sova ne bi lupio dva para shamara pa da ode kuci blesav. ali skontace oni to vec za neki dan, sad su josh puni adrenalina.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

radikali nemaju 2 mikliona pristalica, imaju 1,2 milki + milion ljudi kojima se smuchilo da gledaju ove papane, otud toliki glasovi.

koshtunica + velja imaju preko 10% u svakom momentu, ko iz pichke.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Bilo kako bilo, sada nije vreme za slavlje(onoliki glasovi radikalima nizu za dzabe) nego za ciscenje sopstvenih redova....sto se tice dssa i njegovih sansi na sledecim izborima - NS i SPO na sledecim izborima prave sopstvenu koaliciju, tako da ce koshtunjavi da popase prvom prilikom.

Link to comment
Share on other sites

da, velja ce da trampi sovu za mentalnog bolesnika, stvarno razmishljash fantastichno, tvoj mozak treba sachuvati za buduce generacije.

Brate Vuka mi ne diraj da te ne bi utepao sa balkona!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

svi shiptari tajno odvajaju novac od svojih plata i shalju u domovinu kao podrshku akciji okupacije kosova (LOL)

oooooooovaj, samo bih ovo iskomentarisao. Koliko albanaca znas koji drze pekare? Ja ih znam nekoliko, jedan je slao novac za kosovo 1999 dok ga nisu uhvatili, a drugi je u komsiliku (isto vlasnik nekoliko pekara) uhapsen nedavno zbog 20 kilo belog kojeg mu je carina nasla u automobilu (bilo u novinama).

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

oooooooovaj, samo bih ovo iskomentarisao. Koliko albanaca znas koji drze pekare? Ja ih znam nekoliko, jedan je slao novac za kosovo 1999 dok ga nisu uhvatili, a drugi je u komsiliku (isto vlasnik nekoliko pekara) uhapsen nedavno zbog 20 kilo belog kojeg mu je carina nasla u automobilu (bilo u novinama).

A to sve prenela lokalna tv/radio stanica MILEVA ?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

a drugi je u komsiliku (isto vlasnik nekoliko pekara) uhapsen nedavno zbog 20 kilo belog kojeg mu je carina nasla u automobilu (bilo u novinama).

brasna? prokletnik, meni je govorio da mu je hleb od integralnog!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zapravo da, siptari to rade.

Ne dao bog da se neki pobuni.

Znaci ima i siptara (albanaca, zovite ih kako ocete) koji bi i da zbrisu od svoje zatucane sredine, ali cena je glava.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro nije bas isto i to to znas.

mada posto su generalno deca gastosa zavrsila kao komani a droga koju kupuju potice mahom od siptara, moze se i tu uspostaviti neka veza :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...