Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lindsi Lohan služi zatvorsku kaznu u mrtvačnici

Američka glumica Lindsi Lohan će, u okviru kazne izrečene za vožnju u pijanom stanju, morati da deo kazne odsluži u mrtvačnici.

Glumica stara 21 godinu, provela je dva meseca na terapiji odvikavanja od droge, bavila se društveno korisnim radom, a sada je na redu staž u mrtvačnici, izjavio je njen advokat Bler Berk na ročištu zakazanom da se vidi kako napreduje njena rehabilitacija.

Lindsi Lohan će, po naređenju suda, morati da u mrtvačnici boravi dva dana po četiri sata, kako bi kao vozač videla istinske posledice vožnje u pijanom stanju.

Starleta je prošle godine dva puta bila hapšena, a u avgustu se izjasnila krivom za vožnju pod dejstvom alkohola i posedovanje kokaina. Pošto se nagodila sa tužilaštvom, bila je čak i u zatvoru, ali samo 84 minuta.

Link to comment
Share on other sites

Evropska komisija je odlučila da 30.januara pokrene dijalog s vlastima u Beogradu o potpunom ukidanju viza za putovanja srpskih građana u Evropsku uniju.

Evropski komesar za pravosuđe i unutrašnje poslove Franko Fratini je dao uputstva nadležnim telima Evropske komisije da sa srpskim vlastima 30. januara u Beogradu pokrene dijalog na tehničkom nivou, saopštio je Fratinijev portparol Frizo Roskam Abing.

On je predočio da će taj dijalog omogućiti dvema stranama da "utvrde ključna područja za delovanje, kao što su ilegalna imigracija, javni red i bezbednost".

Moguće je da epilog tog dijaloga bude utvrđivanje spiska uslova koje srpske vlasti moraju ispuniti za dobijanje bezviznog režima EU za srpske žitelje koji putuju u Uniju, istakao je Fratinijev predstavnik za štampu.

Evropska komisija sa zadovoljstvom prima na znanje da će Srbija uvesti biometrijske pasoše od marta ove godine", dodao je on.

Frizo Roskam Abing je podsetio da je od 1.januara već stupio na snagu sporazum o viznim olakšicama za putovanja srpskih državljana u EU.

Link to comment
Share on other sites

Sve je to lepo ali meni je najlepshe ssht ovde u Srbiji mogu da se napijem sa mjoim kolegama istoricharima kao iakd nas svetu :DDDDD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Više od 1500 zatvorenika provincijskog zatvora Cebu na Filipinima igralo je uz pesmu "Triler" Majkla Džeksona u zatvorskom dvorištu.

Koreografija je izvedena povodom proslave lokalnog religijskog festivala, a čitav događaj snimao je upravnik zatvora. Više od 10 miliona ljudi odgledalo je snimak sa ovog dešavanja od trenutka kada je postavljen na sajt "You Tube".

pogledajte video [:D]http://blic.co.yu/svet.php?id=27275

Link to comment
Share on other sites

odgovor za doolia

jesam :)

negde oko pola dva dva

skontali smo te ja i shekk, ja te skonto sa slika:) bio je s tobom i onaj milos ili kako se vec zove, potpisuje se kao dildo na kanteru, igro sam tipa u igraoni s njim par puta...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

skontali smo te ja i shekk, ja te skonto sa slika:) bio je s tobom i onaj milos ili kako se vec zove, potpisuje se kao dildo na kanteru, igro sam tipa u igraoni s njim par puta...

e tu si pogresio :)

nije bio ni jedan milos niti jedan dildo niti iko od njih igra kanter :)

lik sa moje desne strane je bio giga, neki ga znaju sa junka -mijat

a sa desne strane moj cimer - filip

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...