Jump to content

Dosada + Vrutjina = !


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moram OPET da se zahvalim mom bratu na dodatom video klipu, mislio sam da mu tu nije mesto!

Imam ja tih fora dosta iz srednje shkole, poshto sam isho u najludji razred ikad! E42 ANARCHY!!! [:D]

Videtjemo da na nekom drugom topicu metemo te neke zezancije, pa da se josh malo zajedno smejemo!

Link to comment
Share on other sites

da, to i ja rekoh ... 'de je taj momak, nema ko da nam pricha o sper plochama i testerama ;)

Haha kako si ga lepo opisao! [:D] Nedostaju mi njegove priche o turbinama i kako da od upaljacha napravimo atomsku!

I niko se nikad u istoriji covecanstva nije sjetio da probaci loptu kroz nesto ???

Alt tabuj se u wow.

Opushteno, samo opushteno. Nisam ja bacio patent na ubacivanje loptice u lampu! [8D] Moja je i namera bila da onome kome je dosadno da lako mozhe sa nekim glupostima u kutji da se zabavi!

PEACE!

Link to comment
Share on other sites

Haha kako si ga lepo opisao! [:D] Nedostaju mi njegove priche o turbinama i kako da od upaljacha napravimo atomsku!

Opushteno, samo opushteno. Nisam ja bacio patent na ubacivanje loptice u lampu! [8D] Moja je i namera bila da onome kome je dosadno da lako mozhe sa nekim glupostima u kutji da se zabavi!

PEACE!

Ma opusti se brate nisam se ja tebi obracao ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...