Jump to content

Politicka kladionica


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne bre to Longli, znas koliko puta se desi da stigne stopiran mec za sve igre, ima jedna riba, plavusa, igra samo singlove za 30k.Od njenih 10 8 prolazi uvek.Ona kad mi odigra, posle 2-3 min stize poruka stopirano.Igra samo argentince, cileance, brazilce.Ovi tek kad vide 10-15 singlova shvate o cemu se radi.Irci su prosle godine namestili pola lige, 5 meceva, prvi put da dobijem ceo tiket koji je stopiran, 2x 0-2, 2x 1 i jedan X.Decko je odigrao taj tiket svuda gde je stigao.55k evra je uzeo ukupno.Da oni znaju pola namestenih meceva, imali bi jos vece pare.

Meni jednostavno nije jasan De1, i samopouzdanje koje izbija iz posta, nije u tom poslu, ali sve zna.

Link to comment
Share on other sites

Cheda ce da me zakopa

njega jedino imam uplatu od 500 kinti

a ovo sve po 200 kinti Velja -11%,izlaznost preko 45% i tako te gluposti sam ubo ladno

ostavicu ti broj da mi saljes kad plavusa udje u kladzu :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni jednostavno nije jasan De1, i samopouzdanje koje izbija iz posta, nije u tom poslu, ali sve zna.

Kako mislis nisam u tom poslu, pa ja studiram fakultet koji je jako usko vezan sa politikom, valjda ja mogu da analiziram stanje ako mogu ovi sa malo srednje skole, ja ne moram biti u pravu ali evo izgleda da sam pogodio uglavnom sve, jedino sam lose predvideo izlaznost nisam verovao da ce biti ovolika izlaznost al jbg, ovo ostalo sam manje-vise znao.

Sto se tice drugog kruga bice jako neizvesno iz prostog razloga sto iako Kostunica pozove svoje birace da glasaju za Tadica, smatram da biracko telo DSSa i NSa je blize politici Tomislava Nikolica i da ce to biracko telo biti pocepano a ne zaboravite da biracko telo LDPa nece celokupno glasati za Tadica. Ako uzmete i glasove SPSa koji ce otici Nikolicu 100%, onda vidite da ce biti krajnje neizvestan ishod izbora, videcemo drugi krug sta ce biti :P

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

brate mojne da kenjas,rekao si sve sto smo svi znali :))

Jedino si rekao da gubim duel Mrkonja vs Cheda i eto,to je to :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mrzece babe da idu opet na glasanje

ja sam na kraju na nuli..

5 tiketa - 3 je proslo

izlaznost, marjan v patos lik i mrkonja preko 6

ceda i toma (igro ispod 39) su me zakopali..

drugi krug ce biti najneizvesniji ikad..pogotovu sto je velimir poceo da bude mnogo jadan

mental note: uvek je bio jadan..

ps. demiane budi kolegijalan pa okaci na forum sport kad se plavusa izlupeta :))

treba nam kinta za skijanje i ekskurzije..:D

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

@De1 Ne mislim na tvoje predvidajnje izbora, vec na "kladionice su pravljene kao perionice novca" i "gazde su ljudi bliski politici i imaju informacije iz prve ruke" Odakle ti to znas? Poznajes nekog vlasnika kladze?

Da oni znaju unapred, pomenuta plavusa ne bi dobijala, i drugi poput nje.Betfair.com je znao da je rus namestio mec?Nije, ali bilo je ljudi koji jesu :P

Link to comment
Share on other sites

mrzece babe da idu opet na glasanje

ja sam na kraju na nuli..

5 tiketa - 3 je proslo

izlaznost, marjan v patos lik i mrkonja preko 6

ceda i toma (igro ispod 39) su me zakopali..

drugi krug ce biti najneizvesniji ikad..pogotovu sto je velimir poceo da bude mnogo jadan

mental note: uvek je bio jadan..

ps. demiane budi kolegijalan pa okaci na forum sport kad se plavusa izlupeta :))

treba nam kinta za skijanje i ekskurzije..:D

Kako to misliš Mrkonja preko 6? (5,97)?

Link to comment
Share on other sites

Objavljeni su rezultati izbora u opstini Surcin... Ocekivano lako je trijumfovao Toma Nikolic sa 56,55% glasova, dok je Tadic osvojio 29,52%. :)

EDIT: Definitivno mi je izlaznost preko 57% odlican bet za drugi krug. Nema razloga da izlaznost bude manja nego u prvom krugu...

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...