Jump to content

Politicka kladionica


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledam mozzartovu ponudu i kao solidan bet mi se cini duel Istvan Pastor - Milanka Karic. Naravno, mislim da je Pastor pobednik tog duela. Mozda svi Madjari nece glasati za Pastora (verovatno ce deo podrzati Tadica), ali mi se i dalje cini da ce ih biti vise nego onih koji ce zaokruziti gdju Karic.

Link to comment
Share on other sites

tesko..

znas kolko baba i deda raspalih i dalje voli sps i slobu..a oni zive da izadju i glasaju..

to jeste pakleno ali je tako..sps i dalje ima svoje bir. telo koje je pritom dosta disciplinovano..

meni licno najnesigurniji velja jebem li mu sunce lopovsko..dal moze da prebaci 11 posto..ceo dss ga podrzo valjda ce to da znaci nesto.a s druge strane coveka cacak rodjeni ne gotivi..za zaobici

Link to comment
Share on other sites

da,ali dss je imao 13% na parlamentarnim izborima ako se ne varam,a Velja nije pokupio ceo dss(cisto sumnjam da ce Dei da glasa za Velju) tako da mislim da je Velja u meridijanu ispod 12.5% sigura

mada jebem li ga

a za Mrkonjica se ne brinem zato sto je prostachina ko Velja,da je Dachic ne bi nikad odigrao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a za Mrkonjica se ne brinem zato sto je prostachina ko Velja,da je Dachic ne bi nikad odigrao...

Realno da je Dachic uzeo bi manje, to je zasigurno, Mrkonjica su stavili na to mesto samo da odmere snage a mislim da je i najbolji izbor za ovu kampanju tu jer ipak Mrkonjic je stari establisment koji se nije preterano isticao u Slobino vreme, on ce uzeti od 6-8%, Cheda ce najvise da uzme od 6-9%, mada je cupavo jako, ali sa najnovijim informacijama gej alijansa glasa za Chedu iako ih nema puno Cheda i trebalo da predje 6-7%...

Najcupaviji ce biti drugi krug i veliki su izgledi da ce Toma da prebije Tadica.

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ja rekao na forumu mog faxa kao u fazonu da sam cepio Chedu vs Mrkonjica i svi mi se smejali,kao Mrkonjic kida u fazonu imaju podrsku Pupsa + onih 5% parlamentarnih,mada ja mislim da greshe,a kad sam cuo da prognoziraju Chedi oko 3% jako sam se nasmejao :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da,znam,cuo sam za to ali opet,ne znam...

nego,nisu mi primili uplatu na pobedu Tome u Surchinu

kazu,ne moze u singlu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja rekao na forumu mog faxa kao u fazonu da sam cepio Chedu vs Mrkonjica i svi mi se smejali,kao Mrkonjic kida u fazonu imaju podrsku Pupsa + onih 5% parlamentarnih,mada ja mislim da greshe,a kad sam cuo da prognoziraju Chedi oko 3% jako sam se nasmejao :))

pa bice to dobra utakmica:) Pups je verovatno najjaca stranka penzionera i oni zaista mogu da donesu dodatnih 1-2% SPS-u...

Mozda si trebao da odigras na X?:)

ps.Ja ne razumem samo da je moguce da crno-crvena koalicija predje 50% u drugom krugu [:o)] no ovo je srbija [xx(]

mora da je to zbog one poslovice o srbima: "kratka pamet, dug k...." :)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

sam si kriv, cekas da svi uplate, prvo na -15, a onda i na -20... ipak, probaj da obidjes jos neko uplatno mesto

ma ne radi se tu o cekanju,nego o lenjosti,nisam znao da ce tolike burne promene da budu,a tek je sreda,realno Milanku kad sam propustio,ovo ostalo me ne tangira previshe iako realno sam se iznervirao:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pozbunjivali su narod idioti sa ovom novom cesid anketom

toma 21

boris 19

velja 6

mrka 5

ceda 4

neodlucnih 16

ne glasa 33

a brojevi se odnose na procene za ukupno stanovnistvo..znaci npr za tomu 21 odsto od 6 700 000 biraca..

pazi nije toliko nerealna anketa... neodlucni + odlucni da ne glasaju ~ 50%

sto znaci:

toma: 42

boris: 38

velja: 12

mrka: 10

ceda: 8

:))

Grujane ima problema sa tvojom kvotom jer je Chanak upravo stao iza Tadica a ne iza Chede, tako da mu to cepa tih 2%, svi su izgledi da ce Mrkonjic cak imati vise nego Cheda.

sto je jedan veliki plus za cedu kao osobu... i jedan veliki minus za tadica... cankov prijatelj je moj neprijatelj i obrnuto :)))

Link to comment
Share on other sites

bas tako,kod mene u premier kladzi je Milanka preko 1.5% 1.8 kvota :/...to vec ne smem da igram.Toma je preko 38% 1.8...ni to ne smem,jbt sredili su kvote da ne smes nista da igras.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...