Jump to content

poker


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PAZNJA PAZNJA!!

Nasao sam jedan poker koji ocajno izgleda ali bar moze lepo da se ukuca IP hosta i da se igra tournament sa rastucim blindovima. U pitanju je poker ne bas originalnog naziva "Texas hold'em 3d Deluxe Edition" koji je nekomercijalan, znaci i da hoces ne mozes da igras u real money :)

DOWNLOAD TORRENT

Napomena za download: Ne morate skidati svih pet .rar fajlova, jer je u svakom upakovan potpuno isti vitual instalacioni disc (ne znam zasto), znaci ovo u nazivima part 1, 2 itd nema veze, samo part 1 chekirajte i skinite.

Jos jednom da napomenem da po meni ovaj poker katastrofalno lose izgleda, ali ipak mozda se vremenom i naviknem. Takodje chat je ochajan, skoro da i ne postoji, ali dogovoricemo se nesto povodom toga, mozda irc kanal nije losa ideja.

Uglavnom skinite, probajte, pa ukoliko vam je ok da predjemo na ovaj poker.

p.s. Par saveta nakon instalacije koji ce uciniti igru manje iritirajucom:

- Promeniti rezoluciju i staviti detalje na high (lol)

- Iskljuciti zvuk posto postoje kao "zvucni efekti" za Call, Fold i slicno, koji jako iritiraju.

- Meni je nekako bolje kada nije full screen, pa i to promeniti po zelji.

Au al sam se raspisao k'o da pisem recenziju igre za PLAY :)

Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam, ne izgleda lose samo mi malo nepregledan izgleda, mora veceras da probamo. Zvukovi obavezno da se iskljuce, a muzika u opste nije losa. Ocemo veceras da probamo oko 23:30, da vidimo kako radi kad nas je vise.

Moja preporuka je da krenemo sa 5-10 blinds, pa na svakih 10, a mozda je bolje 15 ruku da se dize blind!

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

lol njub, moraš da skineš sve partove. to izgleda da je u svima isto, ali nije.

pa skinuo sam ja svih pet, zatim extraktovao samo prvi, instalirao igru koristeci samo taj disc i radi sve ok, ove ostale partove nisam ni dirao. Onda sam cisto iz radoznalosti extraktovao part5 cisto da se uverim da je isti kao i 1, i opet sam instalirao igru, i sve je potpuno isto. E sad moguce je da ima neka fora koju ja ne znam....

Link to comment
Share on other sites

nepregledno do jaja. pogotovo ako se igra u prozoru, nema chata, al s druge strane ima povecanje blajnda, shta znam, nekako mi to nije to, mozemo da probamo u svakom sluchaju.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ovaj pokerrom je oborio sve stolove zbog nekog turnira koliko sam prochitao bitje dignuti tek u ponedeljak. ovaj drugi poker me ne privlachi zbog navedenih manjkova .. nvm taman da odmorimo malo :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

meni se ne svidja ovaj poker uopshte .. nije pregledan i stalno moram da krivim glavu da vidim shta je izashlo. naravno manjak chata bi trebao da ga iskljuchi totalno iz bilo koje daljnje priche.

ma daj bre, pa nisu blurovane karte, koji vam je...jeste da se losije vidi nego na ovim online, ali preteraste ga...

a manjak chata...pa stavis u window i napravimo nas irc kanal...da ne pricam sto je chat i u onom bio odvratan.

:/

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...