Jump to content

Zaradite radeci ono sto znate


tomcat

Recommended Posts

Zanimljivo,ali treba da se razvije tek...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Svako ume nesto da radi. Trebace nekad nekome da se prenese nesto iz jednog dela grada u drugi. Banalno ali moras dati sebi sansu. Posla ima na sve strane samo treba doci do njega. Tu Berzica stupa na scenu. Naravno da treba da se razvija ali to ce ici brzo jer kod nas barem postoji jako mnogo ljudi kojima samo treba prava sansa. Postanite clan i pratite sta se desava. Ovde ce biti prilika za sve.

Link to comment
Share on other sites

Tomcat? CS? Fuse?

Taj tomcat, cao Bjeli :)

Sajt nije preverantski, radim na njemu skoro godinu dana. Kada sam ja imao 20 godina voleo bi da je postojalo nesto kao Berzica kod nas gde sam mogao da uzmem neki dinar. Umesto toga sam visio 16h dnevno u igraonici :) Nije da je bilo lose ali tih 10 godina zivota zimedju 20 i 30 prodje kao nista.

Berzica je vrlo prosta, ne kosta nista niti ce ikad kostati i spajace ljude kojima treba nesto sa ljudima koji to mogu da obave.

Link to comment
Share on other sites

tomcat opusteno, ja te podrzavam... samo napred

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

da evo imam 20 godina i u pubertetu sam

ali nisi video svet van wowa to je sigurno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Taj tomcat, cao Bjeli :)

Sajt nije preverantski, radim na njemu skoro godinu dana. Kada sam ja imao 20 godina voleo bi da je postojalo nesto kao Berzica kod nas gde sam mogao da uzmem neki dinar. Umesto toga sam visio 16h dnevno u igraonici :) Nije da je bilo lose ali tih 10 godina zivota zimedju 20 i 30 prodje kao nista.

Berzica je vrlo prosta, ne kosta nista niti ce ikad kostati i spajace ljude kojima treba nesto sa ljudima koji to mogu da obave.

ovako neshto sam vidjao preko, ali ne i kod nas. svaka chast.

Link to comment
Share on other sites

interesantna ideja.

lepo zute strane u ruke, napravite mailing listu svim iole jacim firmama u srbiji i udri.

U toku je marketing kod firmi kako bi ostavljale svoje oglase za zaposlenje i na Berzici.

Medjutim primarna uloga Berzice ce biti promet usluga tj. treba ti nesto da se zavrsi, neces da zaposljavas coveka za to nego ti samo treba neko strucan i da to zavrsi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...