Jump to content

Shta uraditi?


Recommended Posts

Inace, pre par nedelja sam upoznao jednu slatku zanimljivu i pametnu devojcicu... Istina, pre toga covek naidje na par x slucajeva, ali devojaka ima. Tuzna je istina da ni za jdnom ne vredi zaliti. Glavu gore i samo napred.

Te slatke,zanimljive i pametne su najgore,o jednu sam se bash opeko pred novu.

Josh je zamalo, nedaj boze,moglo da se desi da se vezem za dotichnu,ne smem ni da pomislim shta bi onda bilo :D

Ali sam kao pravi srcolomac,raskinuo sa njom bash na novu godinu,chisto da joj objasnim neke stvari,da bi odma nakon toga uhvatio neku xx ribu onako mrtav pijan :DDD

Inache @topic: Bash onako kao Kruko kaze,zivot tera dalje.Za par meseci/godina samo cesh se smejati tome sa nekim ortakom koji je upucen u istu prichu ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

\o/\o/\o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

AJMO SVI DA SE SAMOUBIJEMO,KOLEKTIVNO RUR SAMOUBISTVO!!11

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U Petnici smo radili matematicki dokazivali da cinjenica da si sa vise riba ne znaci da ces naci onu pravu, dokazali smo da cesto menjanje riba tebi nece povecati sansu da nadjes pravu ribu, isto tako ako naucis pola knjige za ispit povecavanje izlaznosti na ispit nece povecati sansu da dobijes 6.

nestani ti uzhasno dosadni choveche... "puf"

@topik

malo mi chudno sve ovo pravo da vam kazhem. ochekivao sam da tje svi postovi biti u fazonu "shta se lozhish da si TOLIKI frajer", pa sam u prichu uleteo iz tog ugla, spreman da budem umeren ili iskuiram. a ispalo je da mu svi govorite "there, there" :o

shta znam, moja priroda mi ne dozvoljava da odem sa ovog topika, kada ste se vetj tako poneli, a da ne kazhem SHTA SE LOZHISH DA SI TOLIKI FRAJER?!

iskuliraj, preispitaj se, da ne kazhem spusti na zemlju malo. that should help in the future.

i ne zaboravi da spustish na zemlju i tu ribu. vidi shta je oko nje toliko specijalno. da je nisi mozhda idealizovao previshe, jer ti je u ovom periodu zhivota trebalo da upoznash bash takvu ribu?

Link to comment
Share on other sites

shto sam stariji kapiram kako je vechna ljubav, sada nishta vishe nego mit koji je vazhio u vremena kada su veoma retki ljudi dozivljavali svoju 45tu izbegavajuci crnu kugu, lepru i Turke sa istoka.

A sa druge strane, sto sam stariji, ista ta idealna ljubav mi vishe treba

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bahamut > poenta odlaska u kafanicu sa drustvom i poenta takve emo veceri je da pobedis samog sebe i da je ne zoves. tj ako krenes da je zoves treba da ti uzmu fon i sl.

savke> CLAP CLAP CLAP CLAP CLAP

@topic

nesto mi nije jasno, zasto ga ljudi hejtuju?

zato sto je rekao da je mogao da imao one za kojima su ljudi balavili pa su ljubomorni?

ili zato sto je otvorio emo topic?

u oba slucaja nema apsolutno razloga za hejt.

to sto se desilo njemu je skroz realno da se desi svakome. meni se isto desavalo vise puta, u drugacijim detaljima ali sustina je ostala ista.

Mozda sam i lud sto je trazim

vodim neki svoj rat sa ljudima

a kad padne noc sve po starom

ja sam opet sam, ona s drugima

fridrih nice je lepo rekao "sve sto nas ne ubije cini nas jacim"

iz svake flase vina koju sam popio kad sam bio sjeban, iz svake tuzne pesme koju sam u tim trenucima slusao iz svake depresije sam izvukao nesto pametno, nesto dobro.

sad sam mnogo pametniji, jaci, shmekerskiji nego ranije, and i feel good ou yeah!

ako si naucio nesto iz cele te price super. ako nisi. jebga.

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Kada ceo zhivot "jedesh" vrh pichke za kojima drugi samo sanjaju, koje su unishtile mnogo tipova a ti unishtio njih - nikad se nisi osvrnuo za ribom, nikad nisi imao problem sa emocijama ma kolko se nashao sa nekom ribom i ma shta pregazio sa njom, bio brutalno djubre ceo zhivot i onda ti dodje jedna riba...

[roflmao]

Kako je jadno sto imas ovako misljenje o sebi, cak ne zasluzujes ni kvalitetan hejt :(

fml

Link to comment
Share on other sites

za sve hejtere:

Loo loo loo, I've got some apples, Loo loo loo, you've got some too, Loo loo loo, let's get together I know what we can do loo loo

daki > c/p > prelep jesam + tvoje slike koje kacis = zabrana da hejtujes ako se neko hvali :P

shoosh > cekaj, jadno je imati misljenje da si iznad proseka? oh main gott!

da objasnim. u zivotu DALEKO bolje prolaze ljudi koji imaju blag kompleks vise vrednosti nego ljudi koji nemaju kompleks nikakav. ne mora to ni biti kompleks, mozes jednostavno da znas koliko vredis i da znas da vredis vise od proseka. nebitno. ako ti mislis da si prosecan. prosecan ces i ostati "ljudi sa velikim ciljevima budu veliki"

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

dredlorde burazeru, nikad te nece proci bol za njom, jedino shto ce se desiti je da ces nauciti da zivis sa njim.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jebote, sto onda ne dodje longly i ne otvori slican topic, mogao bi 3 puta pre nego bilo ko odavde..

bahhh... nije poenta u jadanju. mada je kul hvaliti se, ja da imam cime i ja bi se sigurno hvalio!

ostavi choveka realno,

uvek ce biti neko ko ce imati 100x vise razloga da uradi nesto shto su drugi uradili, ali hvala Bogu RUR ne funkcionise po tom principu.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...