Jump to content

Monitor


SATAN

Recommended Posts

Naime od pre par dana monitor je poceo da mi "pisti".Drzim osvezenje ne 75 Hz i to pisti povremeno onim visokofrekfentnim tonovima koje niko od mojih ukucana ne cuje :/.Cim mu promenim osvezenje prestaje ali ja necu 72Hz ili 85Hz zelim bas 75...Kazu mi neki ortaci da je to mozda znak da crkava...A sem toga nemam nikakvih problema.

Monitor je Samsung SyncMaster 755 DFX.Da li ima neko predstavu o cemu je rec?

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo da otvaram topic pa rekoh ae ovde da vas priupitam.

Svakodnevno vidjam po oglasima kako ljudi prodaju monitore od 19'' i 21'' za 60-80 max 90evra,CRT naravno.

Koliko je pametno pazariti nesto takvo?Moj rezon je "ako radi , dobro je",jer do sada nikad nisam imao ni najmanji problem sa monitorima.Kada sam uzeo PC pre jedno 4 godine ,kupio sam monitor koji je vec tada imao 4,5 godine.I evo dan danas sljaka bez najmanjih problema,stvarno sam zadovoljan.Pored tog PC kupovao sam bar 4-5 za firmu i sve do jednog radi kao sat , a zbir godina koji imaju je bar 40-50 godina.

Posto cu da kupim PC za par nedelja,ali ovog puta bash bash moj , dvoumim se koliko je to pametno?Nemam casha za nove a ne bih ni da uzmem nesto sto ce da crkne ili da mi pravi probleme ..

Dakle cika Voodoo sta da radim?Ako se odlucim da uzmem jedan takav cega da se pazim a sta tj.koju marku ili model da ne uzimam pod razno?

ae par reci bacite ..

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja bih uzeo TFT da mogu.Ali ne mogu.100 evra vishe, nije mala para,narocito sto sad kupujem ceo PC ..Mozda kasnije ali sada sigurno ne.A sto se tice prostora nije problem nikakav,imam lep veliki sto gde ce lepo da sedne.

Hocu da za sto manje pare poteram ati3850 na visokim rezolucijama na velikom monitoru.Tako da cu sigurno uzeti neki 19'' ili 21'' CRT .. samo me interesujem koju marku ili model da izbegavam ? BTw Voodoo koje su najnovije cene za 3850 i 3870?

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Pa i ja bih uzeo TFT da mogu.Ali ne mogu.100 evra vishe, nije mala para,narocito sto sad kupujem ceo PC ..Mozda kasnije ali sada sigurno ne.A sto se tice prostora nije problem nikakav,imam lep veliki sto gde ce lepo da sedne.

Hocu da za sto manje pare poteram ati3850 na visokim rezolucijama na velikom monitoru.Tako da cu sigurno uzeti neki 19'' ili 21'' CRT .. samo me interesujem koju marku ili model da izbegavam ? BTw Voodoo koje su najnovije cene za 3850 i 3870?

cenim da hocesh da pljunesh do 100 evra za crt - dodaj 50 evra i mozhesh da kupish nov 19 wide tft. u svakom sluchaju bolje nov tft sa trogodishnjom garancijom nego crt koji ce da radi josh ko zna koliko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...