Jump to content

Post paid paketi


Recommended Posts

Za MTS - od BEL200 i preko BEL200 profitirash - tj ako pogledash kolko bi trebao da platish ta besplatna chuda u prepaid dinarima i pretplatu od BEL200 te stvarno ispadne jeftinije. A sad verovatno i za slabije pakete kako su povetjali ponudu.

Ja sad lichno merkam mix1000, gledam kao realno najbolju opciju...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa i nema razlike, mts je samo te pakete prekopirao od telenora

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja kazem da je prenesi najbolji paket sto telenor ima i neko mi obrise post

ko je obrisao vise me nervira do kurca i moze da mi pusi tog istog kurca

a u picku materinu

da telenor ima paket prenesi 250 koji je brutalan i moj je predlog svakom ko hoce da ga uzme.

na telenorovom web servisu registrujes broj i mozes da radis APSOLUTNO SVA podesavanja, pocev od omiljenog broja pa do sakrivanja broja cak i do menjanja paketa..

telenor keva

Link to comment
Share on other sites

al mts ima ogranichenje.. minuti u mrezhi i van mrezhe.. dok npr telenor to nema.. svi besplatni minuti su za sve mrezhe.. bilo fixne ili mobilne.. shto je jedan veliki plus..

;]

To je ok. Al meni su 90% ljudi na mts-u a najbitniji svi na 065. Imam i 063 i 062 kartice ali necu da ih prebacujem na postpejd. Mada to vise nije ni bitno posto je najzad dosla kolka tolka konkurencija na nase trziste pa je sad stvarno jeftino razgovarati.

..:100x su slali specijalce po mene a ja ih komad po komad vracam kuci isecene!:..

Link to comment
Share on other sites

A račun što moraš da platiš na kraju meseca?

a bolje da mesish hleb,nego da ga kupujes u prodavnici

@topic

ONI KOJI NISU NA POSTPAIDU,TI NE KARAJU!!11

Ja sam vec nekih godinu i po pod ugovorom,i na bel200 sam i obavezno prekoracim poruke i to dosta,a ponekad i minute u mrezhi.Rachun mi varira od 1500 do 2500,tako da ne znam zasto uopste nisam presao na bel400.A svidja mi se ovaj mix paket,ali ne znam da li mogu da ga uzmem dok sam jos uvek pod ugovorom ili tek kad mi istekne.

I u pravu je Kali,kad predjes na post paid,nema nazad.Ali ustednja je bas bas velika.

A i jebote,stvarno,mrzim onog ko je izmislio mobilni.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa brate ovaj mix250 nije jeftiniji,ali ja mislim da ne mogu da menjam profile sem bela nikako.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hvala ti shto si napisao da je telenor govno i shto si nam svima objasnio zashto si to izjavio

daki je bash debil i smej mu se

a ti nisi

hvala ti na postu

ja sam inache iz nekog razloga josh uvek na junioru (stari paket koji vishe nije u ponudi ali valjda funkcionishe kao i pre)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

junior je nekad bio brutalan za poruke

ehhh secam se tog vremena

vanja ovaj od 2 metra je imao to i svi smo mu maznjavali telefon kad nam treba za poruku :D stekali svoj kred

koliko se secam imas besplatnih 10min razgovora i 100sms poruka

to je nekad bilo vau..

al posto sam te video u gradu da djiras novog sivika, bole te kara koji je paket jer na kraju meseca si skoro uvek na istom, 200din +-

Link to comment
Share on other sites

hvala ti shto si napisao da je telenor govno i shto si nam svima objasnio zashto si to izjavio

daki je bash debil i smej mu se

a ti nisi

hvala ti na postu

Da nema mog posta i ti ne bi mogao da trollujesh o njemu...

Telenor je govno prema mom lichnom isqstvu, on nije pitao zashto je Telenor govno vec zashto nisam stavio tachq. Moj post je konstatacija bez argumenata a njegov post je troll...

.

Link to comment
Share on other sites

e pa onda su svi paketi svih mobilnih provajdera (u srbiji) govna...

a ja to kazem jer nisu besplatni pozivi i poruke ni kod jednog!

jel sad kontas kako ne mozes pricati tako objektivno na osnovu svog krajnje subjektivnog i retardiranog utiska..

telekom jeste donekle jeftinije ali ta razlika je toliko mala da se ni ne konta, a kamo li da se govori da je ovaj govno.

a telenor ima moj omiljeni broj na pripejd paketu recimo gde dobijam neograniceno besplatnih poruka i 1000 minuta price sa nekim brojem i sve to za 150 din..

Poshto imam post paid vec godinu+ dana u Telenoru

a pa to je druga stvar, care

rispekt onda

veliki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...