Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

ccc sta je bilo? svi su gledali kako se nameshteno biraju polugabori za mis srbije pa niko nije pratio zimonju?

mech je prekinut zbog mraka sinoc pri rezultatu 2:1 u setovima i 3:3 u 4om, pre poslednjeg poena zimonja je imao medical timeout jer je povredio ruchni zglob na levoj ruci...nastavak mecha je danas drugi na programu na terenu #1 tj negde oko 4, verovatno pre jer je zhenski dubl u pitanju....also braca brajan su ispali pase chini da ovi nashi imaju dobru shansu da uzmu wimbldon...

danas u 2 federer protiv brata marata...posle nemac vs nadal...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ma gledao sam ja, a izgleda da je samo blago uganuce zgloba, a najsmesnije je to sto im je falio jedan poen do gema za 3-3 u 4. setu i bas u tom trenutku se povredi nenad. posle male pauze su se vratili na teren, osvojili taj jedan poen za gem i sudija je 'svirao kraj'.. prekid sbog mraka :)

Link to comment
Share on other sites

ccc sta je bilo? svi su gledali kako se nameshteno biraju polugabori za mis srbije pa niko nije pratio zimonju?

E ja nisam ni znao da je to, jutros vidim u jutarnjem programu kao da je pobedila neka, a stavili joj sliku tipa sa ekskurzije od pre pet godina slikanu nekim jadnim aparatom.

A zimonja je nadam se ok posle povrede, pa da dobiju ove danas i onda da se ponadamo barem jednom trofeju sa sveengleskog :)

Link to comment
Share on other sites

\o/

leva je ruka i bandazhirana je tako da je sve manje vishe ok...fino su reshili taj deo priche, sad samo da se lepo odmore za sutra i gg =o)

edit

a naprsnutje je bash to, deo kosti je napukao tako da funkcija i dalje postoji dok se ne optereti precishe i pukne, zato i ima shtitnik...samo da ne padne ponovo na tu ruku i sve je ok =o)

edit2

ololo peja nije reko "nesto nesto il se skidam" ;oP

Link to comment
Share on other sites

ajde sto ce da prca zhenu,nego sto su svi svrsili kad je odradio "THE POEN"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...