Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

jes da je prodao hard kor i zavrshio ranije al nema veze, valjano je bilo =o)

ovo je vec 2gi mech bez 5og seta, vreme je da se zabrinemo.

u sledecem kolu igra protiv tursunov-a.

znachi moze se ochekivati 5 setova:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to mu je buduca zena -_-

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

meni je taj Rodik toliko smesan,da mi ga je zhao ponekad.Decko ima sekund odmora izmedju poena :))Onako,simpaticno mi je glup:))

Ali Tipsa nas uvek tako obraduje,i onda obicno razocara,valjda nece sad,nek nas pusti da se lozhimo :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

danas od nashih u singlu samo ana, court #1 nakon hjuitovog mecha znachi oko 17h po nashem vremenu

tipsa i troicki igraju dubl isto tako negde, oko 16:30 (mechevi na njihovom terenu pochinju u 3 a pre imaju jedan zhenski dubl)

i na kraju vemic igra mix dubl oko 18h

Link to comment
Share on other sites

psole ovog juche za mene su svi mrtvi osim tipse:))

dobro, mzoda malo ispratim i jelenu:)

ukoliko se nevaram, jelena i ana mogu da se sastanu tek u finalu, shto nije toliko neverovatno i ochekivati.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

tipsi je praktichno otvoren put do tog polufinala, torsunova ce da dobije jer je nosilac, a onda mu posle njega verovatno dolazi neki shaban koji je slabije plasiran od njega, poshto je blejk ispao, e tu ce da pukne ko zvechka.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pada kisa :/

prognoza kaze da uskoro staje ...

c/p

The covers are off the courts. Play will resume shortly.

edit:

pocinje anica \o/

tipsa i troicki serviraju za opstanak u mecu, znaci brejk minusa :/

opstali.. protivnici serviraju za set :/

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

ancic-ferer 3-1 neverovatan mec!

mislim, totalni sam laik sto se tenisa tice, ali ovaj mec je sve imao!!!

prosto neverovatno!!

svaka cast mariju, odlicno je odigrao iako ga servis nije sluzio u 4. setu!

Khm, khm... Video bih da li bi bio neverovatan da je dobio Ferrer. ;))

Link to comment
Share on other sites

Ferrer realno nije imao sanse, Mario ima odlican servis, odlicno se snalazi na mrezi, sve sto je potrebno za Vimbldon :) Da su igrali na sljaci verovatno da bi bila druga prica, ovde je tesko mogao da dobije raspolozenog Ancica

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

koji si ghey douleY sto hejtujesh jj ;o>

sutra ona otvara takmichenje na centre courtu u 14:00 vs vozniacki

sa druge strrane tipsin mech bi trebalo da pochne oko pola3-3, igra vs turzunova na court #2

zimonja i nestor protiv nekih amera oko pola4-4, a zimonja i njegova kineskinja (lol) mix dubl oko 6-pola 7

zadnji od nashih igra vemic u mix dublu, garany posle 7, peti je mech po redu...

Link to comment
Share on other sites

Ferrer realno nije imao sanse, Mario ima odlican servis, odlicno se snalazi na mrezi, sve sto je potrebno za Vimbldon :) Da su igrali na sljaci verovatno da bi bila druga prica, ovde je tesko mogao da dobije raspolozenog Ancica

Ferrer je cekao svoju sansu i umalo je nije docekao. Strpljiv je, a ima snage da igra do prekosutra. Mario nije mogao da se sastavi sa servisom u prvih nekoliko gemova u cetvrtom setu i da je tad popio brejk, izgubio bi sigurno. Srecom, to se nije desilo. :)

Link to comment
Share on other sites

realno mogla bi jj da odmeni anu sada..

samo ne znam dokle bi morala da dodje..uvek buni taj bizaran sistem bodovanja..posto nema sarapove valjda je dosta plasman polufinale i jj je prva..

safin je izgleda prestao da pije posto je dobio nekog obichnog prosecnog igracha..sepija

ne secam se u zadnjih 2 god da je na nekom turniru ovoliko dogurao

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...