Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

Nije utepala kole zapravo je namuchila fascinantno mnogo, ali je na kraju ipak Jelena dobila :)

Ne znam sto bi neko pored zhive Hantuchove gledao ovu :)

I da kole, skapirali smo da znas kako se kazhe crni luk na ceskom, ali stvarno ne znam ko se u srbiji preziva Crnolukovic ili Belolukovic vec samo - Lukovic :)

Mechevi danas krecu od 11h, odnosno Ana igra prva, a Novak i Jelena su poslednji na programu na "svojim" terenima, znaci nesto tipa 17-18h.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nije utepala kole zapravo je namuchila fascinantno mnogo, ali je na kraju ipak Jelena dobila :)

jel? znam da se jelena valjala po terenu od bolova, bio sam ubedjen da je taj mech predat....

Ne znam sto bi neko pored zhive Hantuchove gledao ovu :)

stajaznam, mozda neko pored lepog tela oce da gleda i lepu facu?

I da kole, skapirali smo da znas kako se kazhe crni luk na ceskom, ali stvarno ne znam ko se u srbiji preziva Crnolukovic ili Belolukovic vec samo - Lukovic :)

moje poznavanje cheshkog/slovachkog nije bilo predmet rasprave izmedju mene i ivana vec smeshan prevod imena devojke, no fascinantno da si ti osetio potrebu da se pravish pametan

Mechevi danas krecu od 11h, odnosno Ana igra prva, a Novak i Jelena su poslednji na programu na "svojim" terenima, znaci nesto tipa 17-18h.

inache, lol, jj igra upravo protiv dominike....

Link to comment
Share on other sites

jel? znam da se jelena valjala po terenu od bolova, bio sam ubedjen da je taj mech predat....

Ma da, bilo je hilerius, Jelena je par puta padala po terenu, ova isto, ali je na kraju ipak Jelena pobedila. medjutim, zbog tog mecha sutra nije mogla da igra mech, pa smo u ukupnom plasmanu izgubili, mozda te je to "zbunilo".

stajaznam, mozda neko pored lepog tela oce da gleda i lepu facu?

Nije bash neka slika, ali nije da je Morezmo ;)

daniela_hantuchova_1-thumb-450x337.jpg

moje poznavanje cheshkog/slovachkog nije bilo predmet rasprave izmedju mene i ivana vec smeshan prevod imena devojke, no fascinantno da si ti osetio potrebu da se pravish pametan

Nisam se ja pravio pametan nego ti, ja sam se samo shalio na temu tvog pravljenja pametnim.

Link to comment
Share on other sites

preteche me margi, gg

also, ladno je sharapova opet u "lakshoj" polovini grida aka sve "ove nashe", rambo sestre itd su u istoj polovini...

@lale - to sto tebi moje usputno oslanjanje na sopstveno znanje izlgeda kao "pravljenje pametnim" indikacija je nekog dubljeg, lichnog, problema

@imenjak - brate uchim pa mi smisao za humor odlazi u 3 lepe...

Link to comment
Share on other sites

negRo...

nadal je upravo zavrshio svog finca tako da su lepi izgledi da nole zapochne svoj mech oko 18h

sa druge strane zbog maratonskog prvog mushkog mecha na jeleninom terenu ni drugi (zh) josh uvek nije pocheo tako da jecin mech nece pre 19-20

u koliko sati prekidaju mecheve for the day?

Link to comment
Share on other sites

dobro pejo znamo svi sta su njeni retard-setovi ali sranje ovakvih razmera nije pravila jedno skoro godinu dana (aka od nekog od turnira po americi..neki la mi je u glavi

in tha other news, za jedno dva+ sata clash of teh titans - sharapova vs safina, da vidimo dal je hamburg bio fluke ;o)

Link to comment
Share on other sites

dobro pejo znamo svi sta su njeni retard-setovi ali sranje ovakvih razmera nije pravila jedno skoro godinu dana (aka od nekog od turnira po americi..neki la mi je u glavi

Pa ako sam ja dobro ispratio mech, krenula je da igra loshije nakon sto je trazhila medical timeout, mozhda je povezano sa tim? Ja sam bash kretao kad se zavrshavao medical, pa ne znam dal' se videlo da je slabije igrala. Odnosno, pogledao sam jedan gem i jeste igrala slabije vec tada.

Link to comment
Share on other sites

tipsa i troicki igraju neki triler ochigledno u dublu 6/7, 7/6, vec su dva puta servirali za mech i ispushili, evo sad je 6/5 u trecem setu i opet serviraju za pobedu.

i pobedili su:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...