Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pa nakon sto je dobio prvi seti i ovi iz mejntejnesa izasli da predju mrezhama preko sljake on je sudiji krenuo da objashnjava da je sljaka predebla i presuva i da treba izmedju mecheva (posto je sam svestan da izmedju setova nema takvih intervencija) malo skinu sljaku) na to je sudija reagovao tako sto je pozvao likove da ipak nakvase teren iako se to ne radi izmedju setova...

no sam prizor noleta koji je krenuo da objashnjava sta treba da se uradi je meni bio ultrasimpatichan =o)

Link to comment
Share on other sites

nadal je bio prisiljen da igra 4 turnira zaredom zbog zgusnutog rasporeda, a za taj zgusnuti raspored su krive glupave olimpijske igre... i eto zasto rafael nadal vise nema sansu da bude prvi teniser sveta.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

niko da napishe pa ajd da to uradim ja - jelena je izgubila na kraju od dementijeve (koja izgleda ko neko ko se takmichki u heptatlonu a ne kao teniserka ;o)) a dok smo mi bili na rhh mech izmedju ane i madjarice je prekinut nakon 1:1 u setovima zbog mraka...sad kako su oni smislili da ana igra jedan set prepodne pa posle opet ceo mech protiv dementijeve ja ne znam...no ionako - safina ftw! ;o)

Link to comment
Share on other sites

moze neko da mi kaze koliko je nadal izgubio a nole dobio bodova posle ovog turnira?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

^ u prevodu jos jedan turnir nole da osvoji ili stigne do finala a nadal ispadne ranije nole ga prestize :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

rece danas komentator, posle hamburga valjda nole moze da bude no 2 :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...