Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

Sad ce Nole da se osveti Fish-u za one pederske servise Jeleni kad su igrali onaj dubl na pocetku sezone, ubice ga

Nadal polako ali sigurno dobija kompleks zvani Nole, tacno se vidi razlika u klasi, nadigravaju se oni i sve to, ali Noletova pobeda ne dolazi u pitanje nijednog trenutka maltene

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Shto se Entrija tiche trenutno:

1 Federer , R. 6330

2 Nadal , R. 5980

3 Djokovic , N. 5130

Rodzer je osvojio neshto vishe bodova na ovom turniru nego proshle godine, pa je uchvrstio 1. mesto

Nadal je izgubio 275 bodova

Novak, ako pobedi, dobija 150 bodova vishe nego proshle godine

Sve u svemu, moze da se ochekuje neka promena, kada su u pitanju prva 3 mesta, tek kada krenu turniri na shljaci, zakljucno sa RG-om. Novak ih bash nije odigrao dobro proshle godine(mislim na 3 Mastersa)pa, ochekujem da ce uspeti da prestigne bar Nadala, koji mora da brani sve zivo.

Link to comment
Share on other sites

zanimljiv chlanak o djokovicu i ivanovicki, u londonskom obzerveru

http://observer.guardian.co.uk/osm/story/0,,2234227,00.html

Interesantno, nevezano samo za ovaj chlanak, kako mnogi stranci (npr Sampras i Federer) vide Djokovica kao veoma drsku osobu koja nepostuje nikog

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

imas gore jbt ....

nole se cima, mirise na tie break a tu je djokovic ...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ili ne..

lesko aj cuti, malerises :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

u principu ovo trenutno stanje je vishe posledica toga sto je fish prestao da greshi i igra ko veliki...ako nista onda je bar napeto ;o))

go nole go ofc =o)

btw nestaje u mojoj i 4 okolne zgrade struja od 9 malo dodje malo nestane...bio kod burazera do polovine drugog seta jer on ima struju ;o))

Link to comment
Share on other sites

no comm ovo je nesto neverovatno

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

kako kako reci mi

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jebote ovo sve postaje normalno :) vise nisam onoliko euforican ali SVAKA CAST!!!!!

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Onaj Fish je retko antipatican lik, kad se samo setim Hopman kupa, kad je servirao Jeleni svaki servis 220 km/h, a inace je nepisano pravilo da se slabije servira zenama, pedercina

Svaka cast i Noletu i Ani, idemo dalje :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

juce sam bas komentarisao sa ortakom na sta lici taj Fish...mada smo se vise fokusirali na fizicki izgled...kukovi siri od ramena,list NEMA,nosi one male carape izgleda ko mentol neki,a sa onom bradom deluje kao da se nije kupao 5god,i da je neka propalica sa ulice...

sva sreca pa je nas Nole fisherman :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...