Jump to content

srpska Nova Godina


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta?auuu koja prijava...

Larok je smrdljivi govno koje se prodaje za pare...lik je 2 pustio rise up,pustio je love is gone,PUSTIO JE YEAH OD USHERA,I ONAJ NEKI HIP HOP OD ONOG DADDY-JA ILI KAKO VEC...

toliko sam se smorio,i iznervirao od tog indijanca,da sam samo cekao da se Benasi pojavi,da ga vidim(da ne bude da sam za dz dao 1100din),odslusao jednu pesmu,i otisao kuci jer sam se mega smorio prethodnih 2 sata i nisam imao snage...inace prva Benasijeva pesma je obecavala dobar set,mada ne znam sta bi posle...

sve u svemu,razocaran sam mnogo Larokom,mada i nisam ni ocekivao bog zna sta...

p.s. onaj domaci Goran Starcevic me je prijatno iznenadio,pustao je sasvim solidno...recimo 6.5/10

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

JEZIVO. Benassi je bio solidan, ali posle one kataklizme tesko bi bilo ko mogao izvuci zurku. Svaki, ali svaki domaci dj je doktor dj-inga za larocka. Kontam da bi, da je pustao jos sat vremena, pustio i cecu.... Kao sto rekoh Benny ok, mada ga nisam slusao do kraja, iznenadio me pozitivno kad je pustio deadmau5-arguru. Organizacija katastrofalna, ali iz jednog razloga im sve oprastam. A razlog je sto je na video bimu pisalo: 8.mart expo centar eric prydz & booka shade. u to ime zhiveli.

this is a journey this is a journey this is a journey

Link to comment
Share on other sites

JEZIVO. Benassi je bio solidan, ali posle one kataklizme tesko bi bilo ko mogao izvuci zurku. Svaki, ali svaki domaci dj je doktor dj-inga za larocka. Kontam da bi, da je pustao jos sat vremena, pustio i cecu.... Kao sto rekoh Benny ok, mada ga nisam slusao do kraja, iznenadio me pozitivno kad je pustio deadmau5-arguru. Organizacija katastrofalna, ali iz jednog razloga im sve oprastam. A razlog je sto je na video bimu pisalo: 8.mart expo centar eric prydz & booka shade. u to ime zhiveli.

bas tako...

e to je nesto sto ce zaista valjati...zeljno iscekujem...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...