Jump to content

poginuse ukucani


Recommended Posts

forum ce preziveti [jupi]

@sarma

1. ja ne pijem, ti izvodi zakljucke.

2. nema razloga da laze? on ima veoma jak razlog da laze. a ti to ne vidis samo zato sto neces da vidis.

3. vozi 110km/h zato sto je zaljubljen? that's new.

4. ja tebi lepo kazem, mene ako neko proziva, ja mu uzvratim. necija konstitucija nije ono sto mene brine... vise me brine mogucnost da ja ocutim prozivku. hoces da trazis po postovima ko je prvi poceo?

ti si i sarica posredno okarakterisao kao idiota... samo idiot ce lagati dan/dva pre zvanicnog policijskog izvestaja... uostalom ako laze cemu onda izjava: popili su jedno pivo =>pijani su => ovim se rasprava zavrsava... ono sto je ovde kljucno je tvoja tvrdnja da je elmir bio pijan posle jednog piva... pored toga, ocigledno nikada nisi bio zaljubljen... ne zato sto nisi vozio 110km/h+, vec zato sto ne znas sta je sve zaljubljen covek u stanju da uradi... (ispratio sam devojcicu na autobus, a onda iz licnih razloga jurnuo precicom da stignem bus na cetvrtoj stanici... mogao sam da poginem, mada mislim da bi bilo nezasluzeno... stigao sam... ne zato sto sam mnogo brz... vec zato sto sam bio zaljubljen)...

tvoj rezon je jasan: budala je trazila da pogine... budala je onaj koji ne ocuti zolinu prozivku (i to je veca istina od one da je elmir bio pijan od jednog piva)... konkluzija: nemam obicaj da likujem, ali neka ti izvrsi lobotomiju...

Da li je moguce da ovo neko moze da napise?! Stvarno svasta sam videla na ovom topiku, i mislim da ne zelim da posecujem ovaj forum vise. Toliko od mene.

jel smem da stavim u signu ono o nemogucnosti ubedjivanja???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote :D dosli su naslednici mohija i deia :D

propustih ovo... mislim da je mohi mnogo vise uvredjen... tj da ima mnogo vise protiv da mu naslednik bude italiano, nego sto dei ima zamerki na moj partijski rad... cekamo zvanican stav vrha partija...

Link to comment
Share on other sites

eto oterali ste trecu zenu sa foruma :(

to je bio FBI agent po imenu Manuel Sanchez koji se pretvarao da je maloletna devojchica kako bi raskrinkao tajnu pedofilsku mrezhu koja se krije iza etikete klanrur.

Ovu rundu smo mi pobedili, senjor Sanchez.

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce da ovo neko moze da napise?! Stvarno svasta sam videla na ovom topiku, i mislim da ne zelim da posecujem ovaj forum vise. Toliko od mene.

sta sve zene nece uciniti ne bi li dosle u centar paznje :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

propustih ovo... mislim da je mohi mnogo vise uvredjen... tj da ima mnogo vise protiv da mu naslednik bude italiano, nego sto dei ima zamerki na moj partijski rad... cekamo zvanican stav vrha partija...

ne mislio sam da imate predispozicije da dostignete rivalitet koji postoji izmedju njih dvojice :D

za sada su oni za vas ipak nenadjebivi :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...