Jump to content

poginuse ukucani


Recommended Posts

Bolje da su pare podelili porodicama poginulih nego ovima unutra,mada sa druge strane to ne bi bilo pravedno ni prema ovima koji su ostali...shta znam...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mogli bi da odrade VB sahranu.

sa sve kamerom u kovcegu :P

salu na stranu, nervira me sva trka i frka oko poznatih. ali onda, zato se i zovu "poznati".

LOL,da ce da ih sahrane sa onim mikrofonima na njima :)

ps.Samo chekam prvi crnjak na ovu temu...Grujane javi se :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio na konkretnu situaciju nego na tu izreku generalno. O onima koji su bili dobri, neka se prica dobro i to je to, o loshima treba da se kazhe samo good riddance ...

ja iskuliram... kad slobu mrtvog nisam oterao tamo gde mu je mesto... izdrzacu sve u zivotu... ^^

mogli bi da odrade VB sahranu.

sa sve kamerom u kovcegu :P

salu na stranu, nervira me sva trka i frka oko poznatih. ali onda, zato se i zovu "poznati".

sa te morbidne strane gledista... nisu mogli da nadju bolje vreme da svojom smrcu odu u legendu... otisli bi u zaborav vrlo brzo...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

to je bre sve marketinski potez :)

salu na stranu,stvarno bedak za ljude.. R.I.P

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

neki stvarno preteruju, sutra ce vec sve biti zaboravljeno.

josh enshto, finansiranje kampanje apropo sigurnije voznje je chisto gubljenje vremena i bacanje para u ambis.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

bolje da naprave mega zuraju sa sve pajdom na tacni za preostale ukucane.

kampanja je odlicna ideja. samo treba biti dobro odradjena, sa dobrim snimcima, slikama i da bude potresna i propracena ekstra friki muzikom (mislim na tv kampanju)

ako budu izlepili bilborde sa crnom pozadinom i crvenim slovima i napisali "ne brze od zivota" onda su pare bacene

Link to comment
Share on other sites

Ako mislis da su otisli u legendu onda ti svaka cast. Nisam ih posmatrala stvarno sa te strane. [|)]

nece sigurno dobiti ulicu sa svojim imenom... ali ce za razliku od random likova koji svaki dan ginu u saobracajkama biti pamceni jako dugo...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

bolje da naprave mega zuraju sa sve pajdom na tacni za preostale ukucane.

kampanja je odlicna ideja. samo treba biti dobro odradjena, sa dobrim snimcima, slikama i da bude potresna i propracena ekstra friki muzikom (mislim na tv kampanju)

ako budu izlepili bilborde sa crnom pozadinom i crvenim slovima i napisali "ne brze od zivota" onda su pare bacene

guts & gore, and decapitated bodies...

jedna slika hiljadu reci :)

samo naznacis da program nije za one ispod recimo 16 godina, izredjas slajdove saobracajki i ruku kako visi sa obliznjeg drveta...

sto me podseti na onaj vic sa saobracajkom :

bila saobracajka uzasna, delovi tela ne sve strane, i sad dolazi pandur na uvidjaj, i zapisuje u blokche :

- levo stopalo, na travi

- desna podlaktica, na travi

- trup, na travi

- glava... na ast...asft...afsa...

*sutne glavu na travu*

- glava, na travi.

[:D]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje chekam Gruju

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nece sigurno dobiti ulicu sa svojim imenom... ali ce za razliku od random likova koji svaki dan ginu u saobracajkama biti pamceni jako dugo...

Pamti ih ti slobodno, pa da vidim ko ce tebe da pamti i koliko, pa kad umres ti se vrati i reci "zasto su mene svi pamtili manje nego ove debile iz velikog brata? A da, zato sto su bili u nekoj debilnoj emisiji na B92."

Link to comment
Share on other sites

DA li su poznati ili ne, to nije bitno. Vazno je da li su se oni kurcili u Sitroenu C4 (?!?!), vozeci preko 100 putem koji je sve samo ne put, ili ne. Ako su se kurcili, onda jebiga, kada sa djavolom tikve sadish...... U tom slucaju ne znam zasto bi ikoga bilo zao tih "starleta bez razloga"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...