Jump to content

Preporucite mi neki SonyEricsson


badnick

Recommended Posts

dakle,neko mi je sinoc zaboo telefon,i sad mi treba nov.gledao sam na mobilnisvet.com i za sad se razmisljam oko w700i i w810i.oba telefona dobro reprodukuju muziku i imaju dosta memorije.medjutim vidim da ima jos dosta slicnih modela oko 150 e.pa aj ako se neko razume,da mi kaze sta tu valja,a sta ne.

hvala unapred.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Kao nezadovoljni korisnik 2 modela SE telefona od 2004-danas, mogu ti reci da slobodno zaobidjes SE telefone zbog nekvalitetnog joggera i tastature.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sta si furao?

ortak ima k800 vec 2 meseca.kaze da predobar telefon,kao sto sam i mislio,dobar je i kao plejer i kao fotoaparat.al kad ga uzmem u ruke,sta ja znam nekako je nezgrapan zbog izbocene kamere.ko bude kvotovo samo prvi deo recenice i napenali me nek sisa kobas masni.

jos se nisam iscimao do prodavnice da overim sve,overio sam samo ovaj k810 kod telenora kad sam uzimao stari broj.na stranu sto je 26k,bas bas gadan telefon sto se tice osecaja u ruci.tasteri su odvratni.i ja kapiram da su po tipkama samsung ,nokia pa cak i siemens bolji.barem meni,jebiga neko je od pocetka navikao na ove.mada ja jesam furao j5 pre 5 godina,i tvrdim da je to najbolji telefon koji sam ikad imao:)

a sad ovi praznici,kada rade radnje ovih dana?

slobodno mozete da bacite predlog i drugih proizvodjaca.prvo sam mislio odma sutra da overim i kupim,pa sam se vec fiksiro za seove walkmene,al se razboleh:(

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

imam k800 vec godinu dana... ako nemas loptu za fudbal slobodno mozes k800 da koristis... ako ga nisam bacao(bukvallno gadjao ljude njime) jedno sto puta... nista mu nije savrseno radi samo malo vise ogreban... a i za te pare neces naci bolju kameru na fonu... jedino sto je mnogo ruzan i velik...

a da zaboravio sam da kazem da moze da sluzi kao i zamena za cekic(sinoc sam kucao ekser u zid njime [:D] )

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

k800i imam vec 5 meseci skoro , super je skroz, samo mi ne izbacuje zvuk na slushke, verovatno sam kabal oshtetio, inache radi savrsheno

al ono i nije ruzhan fon, bash je mushki onako... ko ne moze 80 kila iz bencha da digne ne moze ni mob ovaj da fura. za prave muskarce je samo :)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

e da slushke su govno... onaj kabl mi se iskidao sad moram da trazim lemilicu po garazi ko neki debil po ovoj hladnoci...

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

Silom prilika imam K530i vec jedno dva meseca, i ok je kao telefon ako ti treba tanak telefon za relativno malo para. Nema neke napredne stvari, kamera je bez flash-a, ali je 3g, i dosta je brz. Jedino sto je meni "sekundarni" telefon, ali mi deluje da bi bio dobar i da je primarni.

Link to comment
Share on other sites

imam k800 vec godinu dana... ako nemas loptu za fudbal slobodno mozes k800 da koristis... ako ga nisam bacao(bukvallno gadjao ljude njime) jedno sto puta... nista mu nije savrseno radi samo malo vise ogreban... a i za te pare neces naci bolju kameru na fonu... jedino sto je mnogo ruzan i velik...

a da zaboravio sam da kazem da moze da sluzi kao i zamena za cekic(sinoc sam kucao ekser u zid njime [:D] )

Da siguran sam u to.

Kazem iz iskustva, juce cale i ja busili naftu u norveskoj i crkne nam busilica, i izvadim ja k 800, zavrtim ga, al kurac, ispade mi negde u kini.

sta si furao?

Ne secam se, i k700i.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Isto sam k700 imao pre 2 godine, i otiso mi dzojstik u kur...

Onda sam ga nosio u servis 2-3 puta(bas zbog dzojstika) i oni kao opravili nesto ali opet se sjebavalo posle 10ak dana.

Posle sam batalio i pazario motorolu.

Ali evo sad se opet dvoumim izmedju k800 i Nokie 6120. I uopste oko tako nekog telefona do 170 evra.

Mislio sam Nokiu zbog one Symbian tehnologije, a opet voleo bi SE zbog dobre kamere.. Nemam pojma ni sam.

Jel ima neki allround player? :D Znaci i softver i kamera i memorija? [^]

Edited by Hyperian

indeed

Link to comment
Share on other sites

pa evo i ja to trazim.premisljam se izmedju w610i,w810i sa jedne strane,i k530 i k550 sa druge.prvi je ubedljivo najlepsi i dobijas 512mb uz njega,al je zato pozadina telefon narandzasta.evo sad idem da ih vidim uzivo,pa mozda i nesto pazarim.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

imgbig.jpg

\o/

ladno prvo zovem jedno 5 radnji,i samo ove sto ga prodaju za 205 ga imaju.uz to,neke od njih ne daju memoriju uz njega!znaci ne verujem,da sam kod njih kupovo,dao bih 205+35 za giga karticu=240.a ja ga naso u balkanskoj za 185,narvno sa 512 memorije.naravno skidan da je sa mreze,jer oni koji nisu,iz tehnomobila ili kako vec,su oko 27k.

a w610 nisam uspeo ni da nadjem da pogledam uzivo,niko ga nema u balkanskoj.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

lol ladno ni meni nece sad da ucita sliku.inace fon koji sam uzeo,w580.slusao sam muziku veceras vise od 3 sata,slikao,drkao opcije i baterija mu je na 50%(imas tacan procenat da vidis).inace nikakvih problema za sada nema oko prebacivanja muzike.sluske su BRUTALNE.znaci jebiga,moras da imas ciste usi:)al zato sluske koje imaju gumicu na vrhu nabijes do kraja,ova guma napravi vakuum,i bas gruva ko lud.doduse sluske nisu preglasne,za razliku od spikera koji je jedan od glasnijih koje sam cuo.

se-w580-wm.jpg

in oda njuz,danas sam preso 5,9km juce 7,6km lol:)

inace,ako imate para,ovaj fon meni zaista deliuje kao best baj ispod 200e.Hyperian,nadji negde ovaj sivi uzivo da pogledas,zaljubices se:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Da siguran sam u to.

Kazem iz iskustva, juce cale i ja busili naftu u norveskoj i crkne nam busilica, i izvadim ja k 800, zavrtim ga, al kurac, ispade mi negde u kini.

Ne secam se, i k700i.

ROFL , jebiga k700 ,malo su unapredili taj dzojstik od tad :)

Btw k770 je odlichan chekiraj ga...

Edited by -juicer-

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...