Jump to content

pričajte


Recommended Posts

smaram ljude po msn/aim/steamu da mi klikcu na gradic.... hahahhaha, cekam samo da pocnu da me brisu sa liste prijatelja :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pikao basket danas 3 sata. ne mogu da se pomerim. 4v4 ceo teren. zivela kosarka

to sam samo jednom u zivotu probao i nikad vise... i to sa nekim sto treniraju :) necu ni da pokushavam da nabrojim sta me je sve posle bolelo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nishta pametno.. kontam da uqljuchim veshmashinu.. svetli neqvajutji vesh.. u subotu idem u hr kod ujaka na vikend.. i da.. smejem se sama sebi.. da.. mozhda tjete retji da sam luda.. skinula sam pesmu aspirin od seke.. i pochela da uporedjujem njene photke.. kako je izgledala pre kao amazonka.. a sad.. pa mozhe se retji da je oke..

seka-aleksic5.jpgzabava_seka_aleksic.jpg

seka_aleksic.jpg35883072dm9.jpg

i..

http://img516.imageshack.us/my.php?image=89zq6.jpg

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

prisustvujem ponavljanju istorije lol.

samo su uloge zamenjene, ali je jebeno identicno :)

kako bi voleo da sam samo jedan dan zensko...osim klasicnog igranja sa sisama, mislim da bi nasao prvu random devojku koja me je ikad ikako iznervirala, i onda je odvalio od zivota [:D]

em sto ne ispadam muska svinja koja tuce zene, am sto bi priredio muskarcima dobar show.

[^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

E da, ludilo ... znači tako je hladno i duva vetar, da je strava. Srećom pa vozim kola pa mogu da se ugrejem, inače bi bila katastrofa doći bilo gde peške/prevozom. Malo je popustio ovaj sneg, ili barem nije stigao da se utaba jer ga vetar raznosi pa se malo lakše vozi.

Link to comment
Share on other sites

Rektalni avanturisti.

Mega je napolju. Pravi Icewind Dale, trebao sam da izadjem sa chekicem u ruci i da budem pravi Wulfgar. 'Od'o sam 10 minuta i sad me boli glava od vetra. Primetno manje ljudi na ulicama. Nema guzve u prevozu. AWESOM!11!!1

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

To za prevoz je stvarno strava. Trebalo bi gradska vlast da napravi neki fazon da se kao ono za vožnju parnim i neparnim danima napravi i neki zakon rada parnim i neparnim danima, ili baš ako mora da se radi uvek, onda pola dana od kuće a pola sa posla, da se malo rasterete ulice. Milina kad za 5 minuta stigneš na Novi Beograd :)

Link to comment
Share on other sites

ali laki...kod nas se radi na tom projektu vec godinama i to na saveznom nivou - jedini problem je sto ljudi ne kupuju jugitje, koji nece da rade na -5 stepeni, dovoljno ;o)

divan dan napolju, zachudi me sto je toliko sunchano a da nema dece na snegu napolju...

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam se ubio ali ubio... dugo se tako otkinuo od zivota nisam. i od 9 na poslu. zelim da se samoubijem kolko mi nije dobro. manta manta sve mi se manta...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Spavao do malopre,uhavtio neku loshu seriju da lezem u 6-7 ujutru,i spavam do popodnevnih sati...Pitao sam dokotra o chemu se radi,i rekao mi je da je to retko oboljene poznato kao "chizrinitikus" [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam se ubio ali ubio... dugo se tako otkinuo od zivota nisam. i od 9 na poslu. zelim da se samoubijem kolko mi nije dobro. manta manta sve mi se manta...

jebote djokeru koji si ti alkos :D skoro svaki dan pises : Djebote al sam se otkino :D ili cekam drustvo da se prebijemo :D ili ako ne dodje drustvo prebicu se sam :D haahahah :D

divim ti se :D hahahhaha ;)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...