Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ne znam da li ja mozda stvarno dobro vozim, ali nisam imao nikakvih problema u danasnjoj voznji po gradu sa svojim letnjim 205/45R17 pneumaicima. :) Naravno, bio mi crko akumulator pa nisam mogao da upalim, ali srecom nosim kablove sa sobom!

Bilo dojajno kuglanje, nismo prosli u finale, ali dobro.. NAMESTENO JE TAKMICENJE PA JE TEZE!!11one

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Demit, greškom sam u mraku uzeo (skip penalz pls) dva decembarska gameplaya umesto jednog starog + jednog novog. Ako je neko učinio slično ali obrnuto i oće da se menja a blizu je Novom Beogradu, nek javi. Novo, neotvoreno :)

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Jbt, kako se smaram preko raspusta :(. Al dobro, sutra petak :)))

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ustadoh nekako ... nisam nesto kasno leg'o, ali valjda zbog onog kuglanja i svega, pa organizacija pa cimanje i nosenje casopisa i majica, valjda sam bio solidno umoran, tako da sam zaspao cim sam leg'o, i jedva se probudih jutros ... strava jedna :)

Ali dobro, lepo je bilo, tako da mi je ok. Sad nekako da preguram ovaj danasnji dan u laganom radu, pa ce biti lakshe :)

Link to comment
Share on other sites

vidish chudno, ja se probudih nakon 6h sna sam od sebe vedar i chio ki bela lala =o))

i ond aporgledam kroz prozor, opet je padalo tokom notji i prestalo je da se topi pa u dvoristu opet sve belo i lepo, sweet =o)

also - bravo igi! grats i respect! \o/

Link to comment
Share on other sites

koel se duplo vishe radovao svakom speru jel su ga koliko chujem u prvoj partiji nikola a u drugoj ivan opako provocirali, to samo pokazuje koli su drugi igrali prljavo, sa iznerviraj koleta taktikom. dodushe on im se revanshirao 100+ skorom:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

smehsno, ali chini se da je sa ovim snego dosta otoplilo...vishe nije onih -4 pa nije smrt shetati napolju....istina sad ce bljuzga opetg al bozhe moj

Jeste. Kada pada sneg toplije je nego kad ne bi padao jer se promenom agregatnog stanja oslobadja energija ;)

:D

Link to comment
Share on other sites

lopatao sam sneg i posipao so celo jutro ._. do novaka me ceka pakao, imam 1000 stvari da zavrsim, jedva cekam prvog januara da legnem da spavam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

prosto mi je drago kada vidim koliko je kolence srećan, i to evo već više od 12h, zbog onog kuglanja sinoć. prosto čoveku dođe da ga vodi svaki dan, ali znamo da se onda ne bi toliko radovao, tako da ćemo se zadržati na jednom mesečno. ^_^

inače, lepo je pročitati da bar jedan mali privrednik čisti sneg ispred lokala. juče sam se nešto lerao po kraju, i pet puta zamalo izginuo jer je sneg napadao na keramičke pločice, a majmunima ne pada na pamet da počiste. a ono se kliza ko ludo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...