Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ontopic: Prelistavam ja kevinu Gloriju jutros omg i naidjem na tekst o novoj romansi bivse misice Sanje Papic - neki deda, vlasnik Megatrend fakulteta. I tako nam Sanjica postade internacionalni PR tog fakulteta. Nije mi jasno, kada ona dodje kuci pred svoje roditelje, da li oni njoj zaista kazu: "Bravo cero, uvatila si bogatog!" ili sta?

Pa znas kako, mislim da da :)

Ne mislim da su možda baš na taj fazon "E bravo ćero, super što si sa'vatala tog tipa matorog" nego ono kao "u ćero dobro je, vidiš kakva je teška situacija, barem da smo finansijski obezbeđeni, teško vreme, dobro je da si se ti izvukla" i tako to.

On the other topic, jeo sam svadbarski kupus, i bio je mnogo dobar jer je imao dosta mesa :)

Pored toga, čuo sam da je u gradu tako velika gužva da to jednostavno nije normalno, i da sve živo svugde stoji. Stoga, ko negde ide, neka krene sat vremena ranije :)

Link to comment
Share on other sites

upravo sam video zensko na forumu [:0]pope_fap_by_pope_fap.gif[roflmao]

praznici, dodjite i spasite mi mozak, pliz.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jel se stabilizovala isporuka, ili jos uvek nema primeraka?

E, da znas da nije... ceo dan sam trazio te overklokovane kartice, ali su sve prodate odprilike... ima jos uvek obicnih (sa taktovima 600/1800) tu i tamo da se nadju... asus, palit, gigabajt... Nego sam sjurio na jednom mextu XFX Extreme alpha dog verziju koju sam hteo i da kupim medjutim rezervisana je.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

@jasamnepismen

Zar nije shipunden samo za konzole?

@topic

koja pustosh na vasaru... jezivo , pola voznji nije imalo ni pola sata dovoljno ljudi za neki minimum kako bi se pokrenulo :S

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jebote kako sam mokar sav, obujem patike sa rupicama, znaci nisam ni znao da pada sneg, i kada sam video bilo je kasno :(

Užas, već 30 godina trubimo kako prosečan evropljanin ima para za 3 para obuće godišnje, ovde i dalje idemo sa pocepanom i starom obućom :( [:(]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Formice , dobrodosho nazad :)

hvala :)

olo formica ga je isprimao danas na cw-u!

lepa dobrodoslica, nema sta ;)

ali roflmao za 'nisam ni stigao a vec igram kantera, ubice me rodbina!'

realno ste nas odvalili ko macane. mi t side. "ej uradimo 3-1-1". ja na dugackoj, 2 u spawnu, jedan sredina, jedan kratka.

posle runde kad ste nas ubili darko - "e kad mi ne mozemo da uradimo 3-1-1 onda nema shta da pricamo. nema shta da pravimo strategije bre!!!"

sve u svemu bilo je dobro.

realno, keva mi ulazi u sobu "mislim stvarno na kraju krajeva nema te 5 meseci i vec si stigao da igras tu igru"

dolazi cale pored nje "to su amerikanci napravili da nam ispiraju mozak - to su zlocinci"

formice ajmo na basket negde ;D

slobodno mi ti shibni pm ako organizujes, trebalo bi ja da organizujem neki basket u hali - aj videcemo nesto

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ontopic: Prelistavam ja kevinu Gloriju jutros omg i naidjem na tekst o novoj romansi bivse misice Sanje Papic - neki deda, vlasnik Megatrend fakulteta. I tako nam Sanjica postade internacionalni PR tog fakulteta. Nije mi jasno, kada ona dodje kuci pred svoje roditelje, da li oni njoj zaista kazu: "Bravo cero, uvatila si bogatog!" ili sta?

Ja sam isao u osnovnu sa njom :)

Bila je ok devojka, nikad ne bih rekao da ce jos nesto ovako destiti. Corba joj je znaci sve pogodio sa "Lutkom sa naslovne strane", izmedju ostalog onaj deo "osetices staracke ruke na sebi" :(

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

omg kad nisam danas poginuo na autoputu

ali bukvalno, prijatelj sa kojim smo ishli na neku prezentaciju nekog programa u bg je po onoj snezini na autoputu vozio max 60 desnom ugazenom stranom i auto je sam od sebe samo skrenuo levo udario u onu bakinu i okrenusmo se za 360 stepeni !!!!@#$%12 SRECA pa nikog nije bilo blizu iza nas a nismo ni sleteli sa autoputa, 7 sekundi kasnije pored nas su projurili ne znam 3 kamiona i 2 autobusa.... steta je mala samo far i branik od pezoa 306

ne treba da spominjem da smo posle toga susreli josh 5 nesreca, nadam se ne fatalnih.... smor

highlight dana su devojke u bgu koje su totalno OMG da odlepis u svako doba godine, a pogotovo ako se igrom sluchaja nadjesh u zenskoj zari gde ima popusta :)

i tako nekako sam se vratio ziv kuci...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...