Jump to content

pričajte


Recommended Posts

sve se moze kad se hoce [:X]

pa ajd da probamo da nadjemo nekog Giannia ili mozda neku Ellenu da spavamo kod njih kad odemo u Milano ;))

a da,karta za Milano-koncert je 40e :)

@kole

sta prevodis?:)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sajt? ja imam odavno svog dudena, kupljenog josh za dojchmarke, jer realno to je nemachko-nemachki da mi objasni rechi u rechenici kako se koriste...sad jedino bolje od toga bi mi bilo nesto sto daje nemachke termine na srpskom a to mi zvuchi prilichno slabo verovatno...

Link to comment
Share on other sites

papirni recnici su passe. embrace the technology!

pa ajd da probamo da nadjemo nekog Giannia ili mozda neku Ellenu da spavamo kod njih kad odemo u Milano ;))

a da,karta za Milano-koncert je 40e :)?

kakav djani i elena, ima hostela koliko hoces :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

o pa cool,ako ti treba neki sajt sa recnikom,javi se ;)

samo mojen da ga preusmeravash ka meni, ima milica, a sifguran sam i josh nekoliko ekonomista ovde:)

GDE JE MOJA CHOKOLADA? :)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

kakav djani i elena, ima hostela koliko hoces :)

Ima i hotela jeftinijih i boljih od tih hostela :| Koja je to prevara sve im jebem. Svi koji putuju "avanturisticki" kao studenterija na netu ce naci mrezu svih fakin hostela pa i u zambiji ako hotje, a neke sasvim kul motelcitje nema shanse.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

^Word,a ja se chak ni drushtvu ne radujem,bice to klasichni familijarni skup :|

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sajt? ja imam odavno svog dudena, kupljenog josh za dojchmarke, jer realno to je nemachko-nemachki da mi objasni rechi u rechenici kako se koriste...sad jedino bolje od toga bi mi bilo nesto sto daje nemachke termine na srpskom a to mi zvuchi prilichno slabo verovatno...

herr kole,kao sto bi rekao "presveti mashinac margi",moras da koristis izraze u koje si potpuno siguran :)

inace,ovo je spisak recnika:

http://dict.tu-chemntiz.de

http://dict.uni-leipzig.de

http://www.proz.com/search

hhtp://en.wictionary.org

ima ih jos ... al ne bih da smaram ostali narod da ovo sve gleda ;)

imas kod mene na faxu gomilu tih nekih srpsko-nemacki i obrnuto strucnih recnika,pogotovo za te termine a kod kuce imam neki mali "poslovni" pa ako ima neka bas bas teska rec,ti napisi,pa mozda i nadjem resenje ;)

margi>cokolada u petak ! :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

sta vam je, pa uvek ima rakije. bas sam juce slusao teoriju o tome kako se na posnim slavama cesce prave sranja nego na mrsnim, jer su svi gladni, nervozni, i brze se napiju :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaa opsovao si slavu gresnice !!!

OLOLOLO Istorijski trenutak,nisi stavio ni jednog smajlija u postu :P

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

%7Boption%7DSlika totema sa Koletovim likom%7Boption%7D

Takodje riba za rucak. Bleh, mogu da je jedem kao stoka i da budem gladan posle 15min. Ali zato posni kolaci !!!!! Ima da ih satirem samo tako.

Sretna slava svima koji slave i prijatno onima koji idu na istu. :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

zum erstes herzliches dank für die information gute freulein

a ondak - zaboga em sto psujesh slavu em sto su posne slave pravi hard kor! zato sto svako zna da napravi dobru masTnu sarmu i pechenje, ono gde posne slave sijaju su silne riblje salate i moj favorit - posne punjene suve paprike...slatke bre...eh familija iz pirota... =o)) i'm se negde razvalim =o)

Link to comment
Share on other sites

zato što su slave zaostatak iz paganskih dana, kada je svaka porodica imala neki svoj totem.

joj mi nemamo totem,jel ima to kod kineza da se nabavi da budemo prava srbska porodica ? ;))

btw,macki mi nije dobro,moram da je nosim kod vet-a,jel znate,da li taksisti primaju ljude sa mackama?:(

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

btw,macki mi nije dobro,moram da je nosim kod vet-a,jel znate,da li taksisti primaju ljude sa mackama?:(
kad zovesh taksi samo naglasi da imsh machku i da necesh da ti iko dodatno naplati za to;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

You don't make friends with salads.

lol nub ja sam prvi koji citira svakome dobru staru "salata nije hrana, salata je ono sto hrana jede" no kvalitetno spremljeni gurmanluci na posnim slavama nikako nisu ni isti ballpark kao "obichne salate"... =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...