Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moram da se napijem vecheras, nisam od nove godine. Valjda cu doci kuci chitav s obzirom da je klizavo do jaja.

edit: typo

Edited by Dushan_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

augh dvoumim se da li da izlazim vecheras, pijem 2xcefaleksin i 2xcoldrex +tantum verde da bih doshao sebi od popisao u magacinu na minus 13... ali ipak treba upoznati sve te anonimne devojke sto cestitaju ng preko moba :) mislim da cu se zrtvovati! ako ne danas onda sutra :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To sto si ti sad pod subjektivnim utiskom sto se prozivas sa Dakijem,ne znaci da jeste tako

i btw,Daki jeste bio i banovan i hejtovan itd.

A Mara je jednostavno Mara,i ako ti i dalje nije jasno,onda gg no re.

Daki me je nervirao kad je doshao na forum kao i sve ostale, onda je neko vreme isqlirao, a sad je o5 pocheo da mi se pentra na penis svojim "kako sam pametan i lep postovima"

Daki jeste bio hejtovan, ali ti hejtovi su 99% bili upuceni na njegove roze majice i gay stav...Mara mozda jeste retard ali toliki hejt mislim da niko nije zasluzio(ne stajem na Marinu stranu, zabole me, samo smaraju hejterski postovi)...My 2c

.

Link to comment
Share on other sites

Ladno sam reshio da cu ostati kuci da shtrebam Stari Istok do ranih jutarnjih sati umesto da odem i da se napijem ko svinja na josh jednom u nizu 18.-tih :(((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Lol kao da me pitash shto ga nisam izvadio pre nego shto sam svrshio :D

Jebiga,pogreshio sam,i sad trpim posledice :))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Imash lap sa wirelessom u kolima?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A pa mora je zvao komshiju zato shto mu je crkla tast!1

ps.Boze koliko odugovlachim sa tim da krenem da uhcim :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Znachi led u gradu nije normalan. Trebalo mi 20 minuta da se dokotrljam do igraonice koja je udaljena 200 metara od moje kutje. Josh mi brat kazhe kao idi na klizaljkama , i ja mu se smejem , i posle mi se ta ideja nije chinila ni malo glupo.

Neki chicha otvoreni prelom ruke zadobio ispred igraonice. GG!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...