Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lerao se po gradu da pozavršavam par gluposti pa da na miru otputujem. gužva toliko smara, jedino što me teši je da narod iza nove godine i božića neće imati para ni za gsp kartu, a kamo li benzin, pa će lepo svi sedeti po kućama i gledati španske serije, a ja ću opet stizati do centra za pet minuta.

drugari, želim vam dobar provod i srećnu novu godinu, a ja odoh na sneg.

zbogom, beograde, na kurac te nabijem!

Link to comment
Share on other sites

lerao se po gradu da pozavršavam par gluposti pa da na miru otputujem. gužva toliko smara, jedino što me teši je da narod iza nove godine i božića neće imati para ni za gsp kartu, a kamo li benzin, pa će lepo svi sedeti po kućama i gledati španske serije, a ja ću opet stizati do centra za pet minuta.

drugari, želim vam dobar provod i srećnu novu godinu, a ja odoh na sneg.

zbogom, beograde, na kurac te nabijem!

od tri tvoja posta, u dva koristis rec "lerao"... Otkrio si novu rec? Ja je ne podnosim posto svaki dan cujem sabane koji je koriste...

Link to comment
Share on other sites

jebem ti cipele i ko ih izmisli .. moratju sledetji put da kupim 2 broja vetje imam zhulj velichine kine! godine u patikama su uchinile svoje :) da ne moram sutra josh loma da se leram po gradu vetj bih bio u 2dnevnom snu do nove.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

rasprodaja u gradu je za one stvari koje niko nece

true....zasto bi ijedan trgovac uopste spustao cenu kada narod kupuje kao lud u novogodisnjem "moram da spiskam stotine evra da bih izgledao najlepshe moguce tih pet,sest sati". Humanost, filantropija je pojam koji nema mesta u kapitalistickoj trgovini

btw...

freedomSoars600.jpg

SLOOOOBOOOODA

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ne. Samo idem u sabansku skolu i moja naj drugasrica ima decka sabana. Dovoljno

Jel guta?

Pun grad shabana....

WHAT IS LOVE ... BABY DONT HURT ME... DONT HURT ME.... NO MORE !!!

/o/

\o\

/o/

\o\

/o/

\o\

/o/

\o\

/o/

\o\

Pesma mog zivota [:X]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

jebem ti cipele i ko ih izmisli .. moratju sledetji put da kupim 2 broja vetje imam zhulj velichine kine! godine u patikama su uchinile svoje :) da ne moram sutra josh loma da se leram po gradu vetj bih bio u 2dnevnom snu do nove.

ALO SHABANE,NEMOJ DA SE LERASH !!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...