Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sting.. to se i ja pitam! danas sam otishla na posao iako nisam ni morala.. al ajd.. miran dan sve do 12h (miran.. sa par sluchajeva za posmatranje) donose lika koji je vetj mrtav.. na reanimaciju.. posle toga uletje cica bleda ko krech.. mada.. bilo je i boljih dana.. pre par nedelja potukle se zhene na dechijem.. i lik donosi deo prsta u intervencije da mu sestra prishije.. haha..

spavala par sati.. danas slava.. premorena sam..

e da.. qpila sam novi komp! \o/ i ubersajber tastaturu.. 3.06GHz.. 1024mb.. 160+250gb .. i takoooo..

odoh da zveknem sarmicu..

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

totem/jedan od clanova politeistichkog staroslavenskong panteona - ima li razlike sem u imenu? dal obozhavao duh medveda ili sunce? perun ili sv. ilija? same deal. na to je chika ajvan ciljao...chudno da si se bash ti od svih ljudi uvatio za formulaciju i krenuo da cedish... bla bla trutj...

Link to comment
Share on other sites

Došo sa slave, bilo kratko ali odlično. Posle navalila neka rodbina pa kao aj da palimo, em smo jeli i pili [:D] em je gužva.

I saznao sam da se jedan drugar, koga sam posle srednje video samo jednom, oženio i dobio ćerku u međuvremenu O.O do jaja, samo što je peder jer reč nije rekao niti je zvao na svadbu.

Link to comment
Share on other sites

e vrnuo se sa slave (koju slavim jel te u selu) josh mi rumene ushi od doamceg vina :P a obrazi od domace ribe :)) a nos od domace pechene paprike sa lukom

bilo fino, pola dana sam izvlachio goste sa klizavih nizbrdica a drugu polovinu sam sa njima jeo i pio... ajea... nissan pichi po klizavici i snegu ko blesav...

a sad tushiranje [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa slave , mrtav. Nije da sam se napio i najeo al lepo mi je bilo. Zajebavao se sa bratom od ujaka etc. etc.

I meni je bash gotivno shto je posna slava. Jer je kod nas obichaj da je slava chisto prezhderavanje i opijanje i nishta drugo. A to bash mrzim !

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...