Jump to content

Gejm ped


overkind

Recommended Posts

Da li iko zna gde ima ovakav genius g08 da se kupi

15127.jpg

Znaci da ima 6 tastera sa desne strane i da je USB (onaj sa 4 me ne zanima)>

U najgorem slucaju bih uzeo takah (ili stariji model) sa game portom ali to je bzvz...Ocu USB!Hvala [:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koliko znam taj gamepad nema već godinama pošto ima onaj "gameport" priključak.

Sada ima noviji, isto nešto "08" ali na USB i ne kupujte ga ni slučajno, toliko je tanak krstić ispod pad-a da sigurno puca pri jakom stisku.

Najbolje rešenje je PSX adapter i Sony-evi džojpad-i...

Edited by SuperStarr

Uspeh nije cilj do koga treba stići, uspeh je put kojim treba ići !!!

Link to comment
Share on other sites

Vidim po netu ljudi diskutuju da ima vise tih adaptera i da neki kasne a neki ok rade.

Aj dajte neku informaciju gde ste pazarili te vase.

A malo pre sam video kod Beogradjanke,300 kinti plejstejshn 1 dzojped,pa ko namerava da uzima,neka ide tamo.

chisto da ne bude zabune, da li ovaj pad ima analogne kontrolere?

Link to comment
Share on other sites

ja imam genius maxfire blaze 2 i prezadovoljan sam... kupio sam ga prosle godine i savrseno radi... jedini problem je nonPlayStejshn izgled na koji se treba navici... posle toga je dojaja... sada ne mogu da igram sa nekim drugim gaympedom

ti od 500-600 kinti ne vrede ni za gadjanje... Pored cestih problema nenalazenja drajvera(??? ne nalazi windows tako je... ima onih koji nisu plug'n'play) imate i neverovatno lose odradjene analog delove i dugmice koji se raspadnu posle 2 meseca...

a da... Jose Jimenez... dual action ima KOCKASTE ivice na analogu tako da je teze da se koriste finte u pes-u npr... i dual action nikad nece biti bolji od chillstreama...

koliko para toliko muzike

Edited by ToRNaDo

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...