Jump to content

IceMaN frag movie


ImNNNNNNNN

Recommended Posts

There was an error processing your request; it appears to be invalid or there was an error with your conection. Please wait while your request is retried...

If you need further help with a download, please contact FileFront support.

sa konekcijom je sve u redu.

nemere to bez kabla!

PS:sa 15 godina sam bio u krevetu,ne sam(with girl),tako da razmisli dobro kuda ide tvoj zivot mladicu! [:D]

PS2:ne slushaj nikog osim mene,slushaj mene jer govori bolji od tebe,nije ovo za tebe! [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

@marko sta drugo da ocekujes ... ameri glupi ...

^^ moram potpuno da se slozim sa ovim. cs je ovde nesto potpuno drugacije.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

PS:sa 15 godina sam bio u krevetu,ne sam(with girl),tako da razmisli dobro kuda ide tvoj zivot mladicu! [:D]

E i ja tju tako kad napunim 15 jeej .

@drugar koji je napravio film : ako si hteo mishljenje drugih , ne vidim razlog zbog kog se chudish shto te je dejan hejtovao ...

On to tako sa svima :)

Link to comment
Share on other sites

Dejane pusti dete na miru bre,shta bi ljudi rekli za one tvoje filmove od pre par godina? [:D]

btw zadnji put sam gledao od veritasa shto ste napravili,bilo je ubavo na svoj nachin [:D]

@dechko shto je napravio film(lol) : samo ti pravi i pokushavaj mani se ovih nervoznih ljudova,kada nauchish kako sve shta treba onda stavish opet i kazesh e ja nauchio da pravim film...a do tada ko zna da li ce se igrati cs [:D]

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Aj em in D muvi ! Aj em gona bi fejms :D

Za prvi film uradjen i nije loshe... tj. moglo je biti i gore... ako hocesh nesto ozbiljnije da radish evo par saveta... Nauci da koristis filtere i transitions u Vegasu. Kada snimash sa frapsom snimaj u shto vecoj rezoluciji i na 1/2 ili 1/4 brzini sa shto vishe frame-a... gledaj da snimash sa hltv-a da nemash SCORE vidljiv i defuse ... potrudi se da final video bude u dobroj rezoluciji i u h.264 codecu jer onda film od 250mb ima kvalitet kao da je 500mb pa i vishe ... recimo film HDV720 (1270x720) od 10 minuta je isto 250mb kao tvoj ali ima dvd kvalitet.

E sada shto se tiche muzike ... Meni licno se ne svidja bash muzika (ali to nije bitno, ukusi su razliciti). Probaj da uklopish fragove sa muzikom. Ili bar dodaj neke efekte koji bi pratili muziku. I naravno odradi bar neki mini intro i credits na kraju.

Fragovi nisu loshi... mada bi uz uskladjenu muziku i neke ql efekte bolje izgledali.

Kontam da cesh sledeci film koji budesh radio da uradish mnogo bolje... ako budes isto uradeo onda cu ti i ja kenjati kao Dejan J. :)

Javi se na msn da ti dam linkove za neke cs filmove da vidish kako treba da izgleda editovanje.

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...