Jump to content

Kako raskrstiti?


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poslednji put kad sam proverio termin "veza" ne podrazumeva zhivot zajedno ? shta je onda brak ? "robija", pa morash dobro da pazish kakvi su uslovi, jel vlazhno, jel dobra hrana, jel mozhesh da prcash u dupe ili te prcaju u dupe [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

aha, znaci ja kad zivim sa devojkom, a neozenjen sam - u braku sam. cek da zapishem, da znam za ubuduce...

(koliko samo kontradiktornosti: devojka, neozenjen, brak!)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

posle dve godine da :)

4

iz zenskog ugla to je zaista isto - ti si samo njen. ostala zenska populacija kao i tvoja slobodna volja su eliminisani

aha, a ti jebesh sa strane kad ne zhivish sa svojom devojkom? "slobodna volja eliminisana" lol

kako se proseravate ovde, to je tuga [:D]

Link to comment
Share on other sites

4

aha, a ti jebesh sa strane kad ne zhivish sa svojom devojkom? "slobodna volja eliminisana" lol

kako se proseravate ovde, to je tuga [:D]

ja samo komentarishem klasichnu zensku zamenu teza u kojoj mesaju idealnu ljubav "ti si moj soulmate" sa apsolutizmo "ti si moj".

za ove van-nastavne aktivnosti nemam komentare. ako jebesh sa strane, onda koji si kurac u vezi? zbog tople musake kada se vratish sa posla?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da znam za ubuduce...

zapishi vidish da si se izgubio.

inache pishe u postu "ne podrazumeva", shto nije isto shto i "ne", ha! sad shto bi neko zhiveo sa nekim, a da nije u braku (ili je u faznu kao u braku smo al netjemo da se uzimamo uopshte ikada jel npr ne verujemo u brak ili tako neka munja) is beyond me.

a brak podrazumeva da zhivish sa nekim, ha!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam u braku, a zivim sa devojkom.I nema nikakvih munja, niti je fazon "ne verujemo u brak", jednostavno je lakse podeliti obaveze, tu su dve plate, naravno tu su i neke druge obaveze koje nastaju iz situacije, ali sa druge strane je i svojevrstan test da vidimo da li bi mogli biti zajedno (brak).

Link to comment
Share on other sites

Koga mozes da upoznas za 3 meseca ... jer ni jedna riba koja i malo drzi do sebe nece ti dati mindzu za tako kratak period da izuzmemo one druge

ju, lola li... ako mi ne da pichke posle nedelju dana, shutiram.

emile, jesi li ti pantljichara, kada ti je uvek zivotna poenta u dupetu? :)

Ma jok, ali analni seks kad se upotrebljava kao metafora i je jako dobar za neke stvari, tacno se zna ko se jebe i kada u dupe i u kakvom je veza stadijumu kad se dodje do toga.

inace, vi raspravljate o tome da li je 3 meseca dovoljno da se upozna osoba/partner a i sami ste svesni da tu toliko varijabli ima da bi bilo suvise predpostavljati cak... (kolko se vidjate na dnevnoj, nedeljnoj itd. bazi.... kakvih karaktera, shvatanja, razmisljanja itd...) nekome je dovoljno 3 meseca, nekom 4 godine itd...

Iz svog iskustva... sa devojkom sam vishe od 3 godine... smuvali smo se chim smo se videli, posle 30 minuta... vec posle 2 dana sam znao da je to osoba s kojom mogu ceo zivot da provedem (znaci da njene mane u buducnosti koje otkrijem nemaju shanse da zasene sve njene vrline).

to je to, dovoljno sam srao...

a da... pitao doktora, silikonske sise su 800eur(implanti) + 1600eur rad = 2400eur.. mozda nekom bude korisno.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Nije ovaj forum los, da vidis kako ljudi razmisljaju, sta ih plasi, itd.

Hteo sam samo da kazem, osim svog prethodnog posta koji je ostao neprimecen, a najkonkretnije daje odgovor na topik, da sto se raskida tice, nikada nije problem raskinuti ako znas zasto. U najvecem broju slucajeva ljudi ne mogu sebi jasno da objasne razlog za raskid - "nesto im smeta".

Jedino sto treba uraditi je poci od sebe i pristupiti prema sebi iskreno. Jeste da to zvuci glupo, ali svi mi sebe lazemo, a zamislite koliko lazemo onda druge. Uz to, vec je neko spomenuo, ne treba praviti moguce scenarije u glavi, jer nijedan se nikada nece ostvariti. Zivi bili!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam u braku, a zivim sa devojkom.I nema nikakvih munja, niti je fazon "ne verujemo u brak", jednostavno je lakse podeliti obaveze, tu su dve plate, naravno tu su i neke druge obaveze koje nastaju iz situacije, ali sa druge strane je i svojevrstan test da vidimo da li bi mogli biti zajedno (brak).

podeliti obaveze

dve plate

tuga :(

bolje da nishta ne pricham vishe na ovom topicu. pogotovo posle ovoga shto je bole istakao, a mene neke osobe uveravaju da one to ne rade sebi. mislim ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nije ovaj forum los, da vidis kako ljudi razmisljaju, sta ih plasi, itd.

Hteo sam samo da kazem, osim svog prethodnog posta koji je ostao neprimecen, a najkonkretnije daje odgovor na topik, da sto se raskida tice, nikada nije problem raskinuti ako znas zasto. U najvecem broju slucajeva ljudi ne mogu sebi jasno da objasne razlog za raskid - "nesto im smeta".

Jedino sto treba uraditi je poci od sebe i pristupiti prema sebi iskreno. Jeste da to zvuci glupo, ali svi mi sebe lazemo, a zamislite koliko lazemo onda druge. Uz to, vec je neko spomenuo, ne treba praviti moguce scenarije u glavi, jer nijedan se nikada nece ostvariti. Zivi bili!

da ne ostanes neprimecen.

jesi tu u pravu ali po meni je ipak u pitanju ono shto moze da te "zapali" i natera da napravis takav korak da raskines.

ja sam sa ovom pre 5 meseci probao da raskinem dva puta, i imao sam super razloge, medjutim ipak oni nisu bili dovoljni da me nateraju da ne primetim njene pokusaje da se vratimo zajedno. i eto vratili smo se zajedno.

dok smo se juce rastali malo zbog neke gluposti. i eto me sada. blenem u plafon.

da li smo i dalje zajedno ne znam.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ma nemoj ti nista da se sekiras, sve ti je to iskustvo. Vec sam to jednom prilikom rekao na nekom topiku, al' aj jos jednom, sada je nekako prikladnije.

Mozda grubo zvuci, ali "svaka krpa nadje zakrpu". Ovo se pre svega odnosi na ono sto bi ljudi hteli da nazovu "gubitak" u vezi ili "ja sam taj ko gubi, sta cu sad, jao, jao". Ako iskljucimo patoloshke slucajeve (moramo tako, ovde ima puritanaca na forumu, pa da se ja "pokrijem"), sve veze, odnosno oboje u vezi zasluzuju jedno drugo sve do trenutka kada jedan ne pretera, onda veza puca. To je mehanizam.

Samo, treba imati u vidu da je mehanizam posledica, a samo se sisice bave posledicama!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja ipak mislim da formica tu pokusava da se siri kao kako moze da jebe x riba a eto mukica, ima jednu i ne zna sta ce ... kako sad raskinuti ovo-ono :-D

Inace moj stav je da bi najradje ljude (muskarce i zene) koji ne znaju sta hoce od zivota a kamoli od veze (sorry formice, ne znam te i verovatno si gotivan lik, al ovim topicom spadas u tu grupu) a pokusavaju da se prave nekako pametni, poslao na ural da grade puteve da osete tezu stranu zivota i problema :-) Svako u danaslje vreme hoce da se jebe a da mu neudje, i onda dolazi do ovakvih stvari ... a da ne pricam o bilo kakvom obliku odgovornosti ka sebi i drugima (partneru). A te fore - "mlad sam bole me patka za sve" su lol.

Inace Coll's easy-step guide:

1) Ako ti je sa njom lepo - uzivaj

2) Ako ti sa njom nije lepo iz bilo kog razloga (druga riba/e, neslaganje, kontrola...) - raskini i nastavi dalje.

3) Profit?

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Pre raskida - nadji NOVU RIBU! Da, znaci dok si jos u vezi sa sadasnjom, aktivno trazi neku drugu, i kad budes siguran - raskini sa bivsom. Ispaces govnar, i prema staroj i novoj ribi, but hell...Kako sam cuo, zna dosta da pomogne.

sad znam sta je ivana iznerviralo.

shto bi neko zhiveo sa nekim, a da nije u braku (ili je u faznu kao u braku smo al netjemo da se uzimamo uopshte ikada jel npr ne verujemo u brak ili tako neka munja) is beyond me.

to sto je ta ideja previse za tebe i tvoje poimanje (a realno, znam da si prvi koji ce se truditi da izbegne brak), ne znaci da nema smisla. neki ljudi jednostavno ne zele institucionalizaciju i podvodjenje svoje ljubavi/zajednickog zivota/sta god pod pravni okvir (koliko god to zvucalo glupo). nije to nista strasno, ni obavezno, ali im je jednostavno odbojno, i vide brak kao nesto nepotrebno. tako da je najbolje da ne mudrujes o stvarima koje su "beyond you", ako neko nema zelju da ulazi u brak - njegova stvar, to ih ne sprecava da zive zajedno.

podeliti obaveze

dve plate

tuga :(

pitao bih te kolika je tuga da sam zaradjujes za svoj hleb i kiriju. "podela obaveza" i "dve plate" ne moraju da budu cilj zajednickog bivstvovanja, ali su (pored ljubavi, naravno) sasvim legitiman povod za pocetak zajednickog zivota. previse si subjektivan.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

krule jesam li ti skoro rekla da te obozavam :oPpP

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...