Jump to content

Kako raskrstiti?


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na konto 3 meseca. meni je 3 meseca uglavnom dovoljno da skontam da li vredi dalje ulagati u vezu ili ne...

tipa :

- 3 meseca da li vredi ostati sa njom za nesto vise od cistog jebanja

- 6 meseci da li je stvarno vredna da se ostane

...

na godinu nikad nisam stigao lol :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Kako mi idu na q... takve sisice koje ne smeju da raskinu. Gore chinish i drugom i sebi ako si na silu u vezi, plus si neiskren. Deco uchite se, jednoga dana cete morati ljudima i gore stvari da saopshtavate (otkaz, da je neko umro itd.). Normalno da se malo ispadne iz koloseka posle duge veze al shta sad.

Dacu ti savet iz licnog iskustva.Imao sam vezu od 17 meseci i raskinem sa ribom.Jbga dug je to period stalo ti do te osobe,samo NIKAKO ALI NIKAKO ne trazi kres kombinaciju.Znaci kad raskines budu jedno pola god-god sam.Veruj mi ne treba ti zensko.Znaci izlazi,odvaljuj se od alkohola,igraj heroje,nemoj da se kupas,uci,radi,samo zensko batali dok se ne iskuliras.

ma jeeeste SHEST GODINA!! dovoljno je do nekih 4 meseca jbt. A neki mogu i odmah dalje, to je individualno i takodje zavisi kako se zavrshila prethodna.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tako razbijao glavu svojevremeno, i od razmishljanja nemash vajde - odma da ti kazhem mozhe 500 puta da se smislish da raskinesh - netjes. Najbolje da prestanesh da razmishljash o tome. Raskid dolazi preko notji, tog dana si se probudio, tog da ti je samo izashlo "raskidamo", tog dana te njene rechi nisu dotakle - kompletno neprimetno si se povukao. Dokle god ti imash shta da razmishljash znachi da josh nisi spreman...

Ja sam se tako 3 meseca premishljao da raskinem sa jednom, i na kraju reko "Ma netju, sve je ql", shto je najgore stvarno nam je bilo lepo. Chetiri dana posle toga, mi se nije javila da ce se negde duzhe zadrzati (kompletna nebuloza na koju nikad nisam obracao pazhnju). Chuli smo se, pitam se je shto mi se nije javila...iako je bila u fazonu WTF? krenula da meksha, ja u pola razgovora reko "Ma raskidamo" i ona tu krenula sa scenom a to prosto nije dolazilo do mene, a ni svi pokushaji posle - i tako se zavrshilo.

Znachi pre toga sam imao 1001 dobar razlog da raskinem i nisam, pogotuvu u tom period premishljanja. Da onda kad sam "digo ruke" od raskida, 4 dana posle toga raskinuo da kazhemo - zbog gluposti - mada ko shto reko sushtinski nema veze to shto mi se nije javila sa raskidom.

Raskid se deshava sam od sebe, nemozhe da se planira.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Za raskid mogu da ti dam jedan savet, to sam snimio da uglavnom rade ribe koje su pred raskidom. Nije nimalo humano, muski ali izgleda da radi posao.

Pre raskida - nadji NOVU RIBU! Da, znaci dok si jos u vezi sa sadasnjom, aktivno trazi neku drugu, i kad budes siguran - raskini sa bivsom. Ispaces govnar, i prema staroj i novoj ribi, but hell...Kako sam cuo, zna dosta da pomogne.

A posle raskida... najvaznije je da se ne vidjas sa bivsom. Izbegavaj, lazi, NIKAKO ne pustaj blizu kreveta =), znaci na svaki nacin moras da je izbegnes. Ne sad zato sto si pica, vec je dovoljno samo da je vidis, omirises i sve emocije mogu da ti se vrate.

Ovo pogotovo vazi ako ti raskines, ribe znaju da budu strasno osvetoljubive =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

sukob generacija

(de)generacija [:D]

ma jeeeste SHEST GODINA!! dovoljno je do nekih 4 meseca jbt. A neki mogu i odmah dalje, to je individualno i takodje zavisi kako se zavrshila prethodna.

Tu si upravu.Sve zavisi od licnosti...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

bla... to je makar lako. u pocetku budes malo hladan prema njoj, a posle nekog vremena dodjes i kazes joj "ovako vise ne ide, ja sam mlad, nisam navikao na duge veze, znas selim se u ameriku jebiga"

a posle toga udri po alkoholu i uzivaj

kad smo vec kod alkohola ceka me puna casa pelinkovca... cheers

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Raskid se deshava sam od sebe, nemozhe da se planira.

Mozhe mozhe.Ja sam jednom hteo da ispadnem baja i rekao sam ribi da sam rasklapao bajs i da sam ostavio za nju pedalu.

Jebote koji sam ja nepopravljivi klinac. :))))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nisam mislio bukvalno lol nub. nema veze, cekam ga licno da izdeklamuje :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Koga mozes da upoznas za 3 meseca pa taj period devojka jos uvek radi stvari koje je radile dok nekog nije upoznala, posle toga pocinje da se navikava na tebe i vezu, onda mozes da se s njom dogovoris sta kako ide ali tek tada, a do tada pusika a da ne pricam za druge stvari ua sex i ostalo, jer ni jedna riba koja i malo drzi do sebe nece ti dati mindzu za tako kratak period da izuzmemo one druge, a znas kako ljudi kazu "Nikoga ne mozes da upoznas dok sa njim ne delis koru hleba" razmisli o tome, i jos nesto raskini jer koliko vidim tebi nije vise stalo do te veze pa onda sta cekas.

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

maramicu natopljenu hloroformom na usta, kad se onesvesti skinesh je i pozovesh kjoota da se igra. sve to snimish i pustish na net. posle toga mozhesh raskinuti mirne dushe [;)]

nemanja idi u coshak i srami se pet minuta. kako ti takve misli uopshte padaju na pamet? :)

Ukoliko si siguran da to zelis, onda nema problema - samo raskini.

na zhalost ne uspeva uvek. jeste da je to uglavnom, jer su ljudi ponekad pichke, al ne uspeva... :)

sve preko 3 meseca je duga veza.

i to kazhesh ti koji imash veze od po par godina :P

ajde bezhi..shta je tri meseca :D

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Jedino dobro od topica je sto sad znam da se cali zove Nemanja

Blah, sa1nt je lepo rekao, moras da zivis sa devojkom da bi je stvarno upoznao, mislim da ima jedna narodna o tome nesto sa dzakom soli.

A to "3 meseca da vidis da li ti neko odgovara" je smesno, postujem starije, ali realno je nemoguce.

Link to comment
Share on other sites

Koga mozes da upoznas za 3 meseca ... jer ni jedna riba koja i malo drzi do sebe nece ti dati mindzu za tako kratak period da izuzmemo one druge

[roflmao]

i to kazhesh ti koji imash veze od po par godina :P

ajde bezhi..shta je tri meseca :D

3 meseca je dovoljno da vidish dal sa nekim mozhesh neorocheno, tj dok se ne desi neshto/uvidish neshto novo shto te mozhe dovesti da preispitash tu odluku, kod sebe ili kod nje/njega.

sa1nt je lepo rekao, moras da zivis sa devojkom da bi je stvarno upoznao

to je drugi aspekt cele priche. tu se vetj misli na zajednichki zhivot, a to je neshto shto nema veze sa vezom.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...