Jump to content

WoW zajebancije, klipovi, slike, wow articles,.. etc.


Sajro

Recommended Posts

eo sad cu ti ja objasnim sve ukratko... tvoj buraz, kao sto si ti nekad, kao bilo ko sto radi sada, provodi tolike sate uz igricu ne bitno dal je to wow il nesto drugo... je zato sto nema sta pametnije da radi u zhivotu odnosno ima al trenutno njemu/nama to ne deluje pametnije... i zasto je tesko napustiti neku igricu koji igrash toliko ne zato sto je ona bog zna kako dobra zanimljiva nego zato sto kako si rekao ostane 10 sati vremena dnevno koje ne znash kako da iskoristis... a ti ako nisi igrao wow nisi kompetentan da sudish o tome dal je neko progejmer il se samo duva.... ja killy-a realno postujem kao igracha posto je on u wowu postigao mnogo vishe za nego neki drugi.. u onom delu kojem je posvetio paznju... i kad je pvp u pitanju decko zna sta pricha...

no dobro jedino sto ja ne razumem je zasto ti hejtujes po random masi na random forumu za koji si chuo na nekom drugom forumu... prichas o no lajfovanju pro gejmerima... a i sam kazesh da nisi nista bolji od "nas" (pripadnika foruma), jednostavno failujem da vidim logiku u tome svemu....

ja se izvinjavam administratorima za offtopic spam... ovo je moj zadnji na ovu temu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni nije jasno kako liku koji se zove "toPdžija" i u svakom postu pominje anus, šupak i lizanje i zavlačenje u isti nije jasno da je pogrešio forum. Imaju pederi valjda neki forum na srpskom, pa tamo možda nadješ furundžiju. GL

Pa pominjem iz tog razloga posto neki clanovi ovog foruma su se malo previse vezali za tog Killy-a, a lizanje nisam ni jednom spomeno takodje ni kulturan izraz za cmar, anus, prema tome mozes lagano da se odneses u tri lepe PM, jer si i ti, sad cu reci kao sto je i vlada reko, degenerik ... I lepo bi te zamolio da procitas sve postove pa onda komentarisi, a ja se izvinjavam svim normalnim clanovima ovog foruma, za VOLKO spama, offtopica il cega vec ...

With love, ToPdzija !!!!

<!!Killy-ev friend from WoW>

"FROM TOPDZIJA WITH LOVE"

ARSENAL, CESC, FOOTBALL ...

Link to comment
Share on other sites

Tobdzija i ostali.Ae pls nemojte ovde nastavljati svadju , pleaaaase.Nadjite neki drugi topic pa se nadjebavajte tamo.

Back on topic.

Pa zar postoji i "gold cap" i sto je josh gore ljudi koji ga traze ?:D

gold-limit.jpg

Tekst koji prati ovo mozete naci na manje vishe svim wow portalima.

p.s.

I gz za Nebru , nashao je srodnu dushu ^^

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

jbt da nisam procitao predhodne postove pomislio bih da sam zapao na gay forum :D.GZ za banovanje topdzije.

On topic :

Danas sam imao situaciju da horda i alijansa ostvare 2000 poena u AB u isto vreme.Bg je bio zaglavljen par minuta i onda je na svu srecu pobedila horda.Prvi put vidim ovako nesto.

Link to comment
Share on other sites

Iako je lik banovan, moram samo kratko da odgovorim:

1.Nemam razloga da se cmarim bilo kome ovde jer verovatno nikada nikoga odavde necu videti i upoznati u rl-u

2.Nisam no lifer(koga uopste boli qrac za to) , wow igram sasvim malo, to se vidi u tome da posle 2 meseca nisam skupio honora za 2 preostala vindikator itema, imam 4g na charu nemam nijednog alta :/ u fail toPdzija

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ajde ja sad ovako lepo pitam administratore

zasto vlada nije dobio suspenziju?

drugi put me vredja na isti nacin i bez razloga

prvi put ajde kontam upozorili ste ga ali sta vas je sprecilo da ga drugi put ne banujete?

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

ja killy-a realno postujem kao igracha posto je on u wowu postigao mnogo vishe za nego neki drugi.. u onom delu kojem je posvetio paznju... i kad je pvp u pitanju decko zna sta pricha...

Ispravka, zna da odigra, al kad otvori usta rekao bi chovek da ne zna da upali wow.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

alo

pa mogu da se zakunem da sam proveo vise sati pored heroja i od tebe i lura :D

to sto ne znam svaki detalj je sto sve tako u zivotu pamtim polovicno

ali se zna poenta :)

Ovo nikad ni za šta ne pričam, ali...ja ne znam nikoga ko je igra o Heroje više od mene. Znao sam igru napamet, sve. Igrao sam je od keca '95. do kad sam počeo da igram wow '05. Dakle, 10 godina, uz malo slackovanja. Kada je izašao expansion dvojke '97. tražio sam noćna dežurstva da bih prešao kampanje na miru. Svoj prvi lični kompjuter sam kupio za heroje, apgrejde mašina sam radio za nove verzije heroja. Stao sam na trojci najviše, a četvorku sam samo prešao kampanje i igrao multiplayer sa jednim drugom. To je, dakle, skoro 10 godina Heroja i oko šest godina trojke.

A ti?

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...