Jump to content

KUGLANJE U DELTA CITY


chegster

Recommended Posts

Ja samo znam da naplacuju 100 dinara patike i 50 dinara charape, sto je po meni potpuno suludo. I imaju neke cene, valjda je 300 dinara partija, ili tako nesto, pa ona mozhe da traje i 10 minuta ako igras sam, 30 ako igras sa ortakom ili sat vremena ako je full staza. Nesto tako.

Link to comment
Share on other sites

jesi ulazio unutra lale da pitash? ja sad znam da je na drugom spratu ali nisam danas imao vremena da udjem da chekiram....

btw

Prichao sam juche sa likom iz Koloseuma koji je bio tu da "overi konkurenciju" i preneo mi je ove cene. 50 dinara za charape, 100 dinara za patike, to je sigurno, a ovo 300 din mi je rekao da kosta "partija" ali nisam ga bas slusao pa moguce da nisam to verno preneo, ali je sistem obracuna drugaciji nego u Koloseumu i u Pinkiju.

what kind of name is "kolosej lounge & play"? =o))

Slovenachko? :)

Link to comment
Share on other sites

a kako rachunaju kad dodje 5 ljudi na 1 lane? svakom za 1 partiju ili svima za 1 partiju?

zvuchi kjao da su rebnuli odokativno mnogo za ljude koji nece da dodju da igraju nego koji su u DC u prolazu pa "da vide i to chudo"...sad treba videti da li ce vremenom oni da smanje malo ili se koloseum i pinki da podignu...=o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...