Jump to content

One day in ur life


Recommended Posts

Znaci ajde napisite jedan vas radni i jedan neradni dan.

Takodje i kako bi izgledao vas idilican dan.

Moj svaki radni je da ustanem,idem na trening,vracam se kuci doruckujem popijem magnezijum (ftw) i spremam se za skolu.Po dolasku iz skole smaranje za kompom ili ucenje(zavisi od dana)

Moj neradni dan bi bio mozda poseta starog drustva,odlazak u grad i spavanje do 1 sat,a ako se razbijem od piva i do 3-4.

Moj idilican da bi bio da spavam do jedno 11,jedem neki lagani dorucak,odradim neki lagan trening,odmaram se kuci do jedno 3-4 onda malo igrice izlazak i kao slag na kraju da safatam kakvu curu po mogucnosti .

GOGOGO

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Radni:

Budjenje u 8 , pa lepo u shkolu , pa se smaram u shkoli do pola 3 , dodjem kutji - rucham , legnem da odspavam do 6, odem da se vidim se devojchicom , pa u x3m da vezhbamo pa se oko 9 zabodem kutji za kompom do 12-1 i onda u krevet i tako svaki dan .

Neradni:

Spavanje do 2 , jedem , gle'am tv do 5 , pa onda da se nadjem sa devojkom , pa u x3m da vezhbamo i posle toga kutji da spavam ...

Manje vishe to je to .

Uzbudljiv mi je zhivot ko da ga nemam :(

Ne ljutim se , svestan sam toga ...

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

^^des breJ ti?!

@topik.. od pre par dana..

radni dan: ustajanje u o6h, posao o7-13h, qtjama vetj u 13:30 ruchak.. spavanje.. uchenje.. vidjenje sa dechkonjom/posao-net/odlazak kod sisterke.. petkom mmp od 23h pa na dalje.. subota i nedelja random.. u principu nishta odredjeno... uchenje/izlazak..

i to je to..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Despair, pain, misery.

rofl

evo danasnji dan:

Ustao u pola 8 trebao da idem na neko predavanje posto sam otisao i video da nema vode vratio se u krevet ustao u 11 o5 otisao voda jos nije dosla i zaboravi oza predavanja seo za kompjuter i igrao do 12 kad je dosla voda okupao se jeo i o5 seo za kompjuter itako sedeo do 4:15 otiso do drugara otisli do kafane, posle na pizze dosao kuci pre 1 sat i naravno seo za komp tako osam proveo danasnji dan sve u svemu GL+HF (get life have friends) :)

Link to comment
Share on other sites

Kao shto neko reche: ceo dan fax,a onda kuci da zapravo nauchim ono shto su trebali na faxu da me nauche

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ponedeljak-Cetvrtak:

- Ustajanje u 7.

- Posao od 8-16.

- Dolazak kuci oko pola 5, 15 do 5. Krkanje i spremanje za teretanu.

- Teretana od 5 do 7 i kusur, dolazak kuci oko pola 8. Krkanje i kupanje. * (parnim danima umesto teretane ubaciti placanje racuna, kupovinu namirnica, zadrzavanje na poslu, kuvanje rucka, itd.)

- Nadjem se sa devojkom u pola 9, kuci sam u pola 12. * (parnim danima umesto devojke ubaciti drugara ili drugaricu x)

- Do 1-2 citam knjige, pravim muziku, i blejim na netu.

Petak:

- Ustajanje u 7.

- Posao od 8-16.

- Dolazak kuci oko pola 5, 15 do 5.

- Bleja do odlaska na rejv.

- Rejv i raspad od alkohola.

Vikend:

- Lecenje mamurluka, citanje, pravljenje muzike, rekreacija :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

moj prosechni dan, kada radim:

1. Budan sam do 4 ujutro radeci nesto freelance

2. Spavam do 8,9

3. Na jednom poslu sam od 10 do 2...

4. Faks od 3 do 8, petkom od 3 do 10 uveche.

5. Dodjem kuci u pola 12 i do 4 ujutro radim za jedan od tri preostala posla....

Petkom akcijam, vikendom radim samo sto ne izlazim iz kuce, osim ako ne organizujem opet neku bleju...

Sve u svemu gotovo nikada nemam nekog bash slobodnog vremena u kome nista ne radim sam sa sobom. vreme je jedina stvar koje covek nikada nema dovoljno i koju nikada nesme da rasipa

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ponedeljak-petak do pre nedelju dana

ustanem u pola 10 izblejima na netu

bleja po gajbi do 2

rucam

idem da ucim do 7 pivo kurve zezanje

petak uvece kad se nakanim rhh posle belja pivo kurve

subota ustajem u 12 od 2 ucenje do 8 posle bleja kurve pivo do 2

nedelja ustajem u 14h ne ucim uvece rezervisana hud bleja bez kurvi mozda pivo

sad nemam neki raspored posto sam resio da mi je raspust jos nedelju dana;)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

jbt osecam se ko kloshar,nishta ne radim,blejim po ceo dan,uveche odem na neko pivo i tako svaki dan... osim kada su ispiti :D

boli te kurac, uzivaj dok mozes

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ lale Raspored mi je silom prilika prilicno sabloniziran, i meni se ne svidja, nekako te taj sema uzme pod svoje pa postane deo navike. Sto je u principu dobro, jer nema zabusavanje, znas sta ti je na dnevnom redu, i ispunjavas te obaveze redovno...nazalost, to je "jack of all trades, master of none" sistem :/

Naime, za muziku se nikada ne nadje dovoljno vremena, potrebno mi je bar 3-4 sata da bih se podsetio dokle sam dogurao u nekoj pesmi, odradio jednu celinu, i zaokruzio to sto sam uradio. Tako da mi u principu ostaje samo vikend za kvalitetan kreativan rad, a ponekad jednostavno ne dolazi inspiracija, pa se cesto dogodi da prodje vikend da ne uradim apsolutno nista po tom pitanju.

U teretani ne smem da se zadrzavam duze od sat i po - dva, a rado bih posle treninga sa tegovima vozio bicikl jedno sat vremena, no ne moze se stici.

Uglavnom jedem nabrzaka, kao pas, jednom ili dva puta dnevno.

A opet, uradim vise stvari nego kad sam studirao, i ceo dan bio slobodan i razvlacio se...eto sta ti je dresura.

Studentarijo koja ne moras da radis, uzivaj i pametno koristi vreme :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ustanem kad ustanem, jedem kad jedem (fast food obicno), i samo muzika muzika muzika muzika.

Zato sam zavrshio u bolnici proslu sredu I bio na infuziji 3 dana. Zato sad hasam samo kuci, kljukam vitamine i zink (ftw),a vala idem u shkolu 2 meseca, mozda bi trebao malo da pocnem da ucim. Nemam devojku, pa su mi neradni dani isti ko radni >_>

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...