Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

meni dobro nije... sinoc sam se odvalio kao zver... znaci zverski cak po mojim standardima, i evo ustadoh u 7 i cistim stan zato sto gazda dolazi za pola sata u inspekciju... muka mi je, mamuran sam, boli me glava... znaci ko prezivi pricace o tome...

samo da se ja otreznim pre nego sto gazda dodje...

dolazi ti gazda u inspekciju stana? :O

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da li neko zna, jel gotov strajk ili nema skole uopste??? :)
gledao sam jutros, kazu da su kao enshto odbili sindikati da se sastanu sa predstavnicima vlade danas dok ne razmotre ponudu takod a kontam da se nastavlja.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

nakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronikenakaniti se zbog radi ucenja elektronike :(((

Link to comment
Share on other sites

ustao...

elem, vec par dana zelim da podelim vic sa rurovcima koji sam cuo, ali nekako uvek zaboravljam.

stvorio bog coveka i zenu, i sad uzeo da gleda svoje kreacije. zagleda on coveka, zagleda i kaze "ti si ok.". posle toga pridje zeni i nju isto krene da zagleda sa svih strana, i posle kraceg vremena kaze "ti... ti ces morati da se sminkas"

jes opasno stocarski, ali mene je nasmejao za sve pare [:D]

osim toga, klasicno otpadanje danas u planu.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ustao...

elem, vec par dana zelim da podelim vic sa rurovcima koji sam cuo, ali nekako uvek zaboravljam.

jes opasno stocarski, ali mene je nasmejao za sve pare [:D]

osim toga, klasicno otpadanje danas u planu.

Hvala ti sto si podelio sa nama nesto sto stoji u topicu "Vicevi" vec nedelju dana :D

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Kod nas shtrajkuju vec 2 nedelje, sutra ce biti treca.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...