Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaboravih kako se zvao onaj nesretni ministar koji nije imao ni pola mozga.. daje intervJu za shtrajk.. i na kraju kazhe.. i deca tje se radovati..

odoh..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

"Dacho care ne daj pare"

Ja se secam, pored tih strajkova, da mi je bilo super kad sam se nesto bio "smorio" sto krecem u skolu posle zimskog raspusta, kad ono u beogradskom programu - zimski raspust produzhen jer nema grejanja za dve nedelje. ;)

Link to comment
Share on other sites

mi smo dobili cetvorke iz vladanja zbog onog djackog protesta :|

Wussez!

Back in nineteen dickety six, štrajkovala škola mesec dana zbog ne znam čega, i reše oni da uvedu idenje subotom da se to sve fino nadoknadi. I skupe se osmaci da štrajkuju, a mi bili šesti i sad kao idemo s njima. Obiđosmo sve škole do blokova i popalismo svu masu :D i kad je diša video da nema zezanja, napravili "kompromis" po kome smo umesto subotom išli svaki dan jedan čas više da se to odradi :|

Elem, to su bili dani! E ne "dobili smo četvorke iz vladanja bu hu"...

Link to comment
Share on other sites

Pa sad, kad nije bilo grejanja u školi, nije mi bilo ni u kući pošto je kuća blizu škole, tako da nije ni bio topao krevet. :( O mladosti, o mladostiiiiiiiiiii...

Topao ti je krevet od sebe samog, ne od grejanja! :)

jao dadada taj rad, e, to je milina, prosto ti se vise i ne spava u toplom krevetu koliko si srecan:)

Ja se secam da sam toliko skakao po sobi da je dosla baba odozdo da me pita sta se desilo :) Bas je to bilo lepo vreme :)

Link to comment
Share on other sites

e ajde da otvorimo topic i da se nadmecemo ko je bio/jeste veca faca u osnovnoj/srednjoj skoli !

;)

vratila sam se iz grada,ital.film koji sam cekala da vidim je kasnio i nisam ga gledala ali sam se ispricala sa jednom italijankom :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

bio do drugara da vrtimo malo ploce, zaboravio sam bit da ubodem, a kamo li nesto komplikovanije...koji jad, ali nema veze, ionako sam uvek bio bulja dj :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...