Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DOBRO JUTRO SRBI I RUR FORUME

RIBA MI NIJE TRUDNA......... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! IDEM DA SE OLESIM U NEKOJ SRPSKOJ KAFANI

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

DOBRO JUTRO SRBI I RUR FORUME

RIBA MI NIJE TRUDNA......... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! IDEM DA SE OLESIM U NEKOJ SRPSKOJ KAFANI

Pa ćeš onda onako pijan da se dokotrljaš kući, opet je spopadneš i za nedelju dana će opet biti "a šta sad, a šta sad" :)

Link to comment
Share on other sites

Danas se smaram s textovima... Mrzim da pishem textove, pogotovo na ruskom. Poznanik sa starog posla mi se zaposlio u Blizzardu - radi muziku za novu igru Diablo MMORPG! Jebo ih MMORPG!!!! [:(]

realno nista drugo se nije ni moglo ocekivati :|

yay gratz formice :) jesi li smislio ime :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zar diablo mmorpg nece biti suvishe slichan po svojoj epsko-fantastichnoj tematici sa wow-om, s tim sto se razlikuju (ono cega mogu sada odmah da se setim) u tome sto diablo nema rase nego klase ljudi?

@on topik

nesto najgore sto moze covek sam sebi da uradi kada zbog posla zaglavi do 5 ujutro jeste da paralelno gleda/slusa Trainspotting. Ne znam da li je vishe zastrasujuca uvodna ili zavrshna spika

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ustao... sad rucak, pranje kose, pa kucanje diplomskog...

kako mrzim da opisujem proces dobijanja nekog modela, jebeno glup tekst koji ce citati ljudi koji o tome ne znaju nista, ali eto, moram da ga odradim :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Taman kad pomisliš da ti u životu sve, ako već ne napreduje, ono bar stagnira, mora da iskoči neko sranje koje će sve da sjebe.

Kevinoj firmi blokirali račun zbog dugova, plata do nove godine a posle zdravo ćao. Ćale oće da menja posao jer ga "neki nerviraju i ne može očima da ih gleda", a na tom drugom poslu će imati bar 30% manju platu, o jebem ti matoru budalu, to čim pređe 50 godina treba tući motkom.

Redefinisanje asketskog života u najavi.

Link to comment
Share on other sites

tvoj cale barem hoce da radi, za razliku od mog koji se bavi sredjivanjem placa i koshenjem trave vec pet i po godina. Savet - zavrshi etf sto pre i samo gledaj da nekako dodjesh do svojeg stana, makar i iznajmljenog

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da krenem sa full time poslom jer onda ništa od faksa. To uključuje i programiranje za pare, kad sam to radio po ceo dan sam se samo time bavio. A part time džob već imam.

Sve moze kad se hoce, znam x likova koji su faksove pozavrasvali uporedo sa poslom, a i sam sam taj primer.

Samo je pitanje koliko hoces da se cimas i znojis, nista vise.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

bio jutros na intervjuu za sljaku i poludeo...

naime zvali su me prosle nedelje na intervju i zaboravio sam u koliko sati treba da se pojavim i cimer me je ubedio da sam rekao da je u 9...

e pa bio je u 11

smorio sam se kao mrmot...

sad me ocekuje dva meseca obuke aka "radices kao i svi drugi al pare videt neces" i onda ako "zadovoljim" njihove kriterijume ostajem za stalno.

nja moglo je biti i gore

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

zar diablo mmorpg nece biti suvishe slichan po svojoj epsko-fantastichnoj tematici sa wow-om, s tim sto se razlikuju (ono cega mogu sada odmah da se setim) u tome sto diablo nema rase nego klase ljudi?

nece taj diablo izaci jos otprilike dve godine... a i prica oko njega je toliko nerazradjena da mogu da ubace sta god hoce... a i ono raj vs pakao je uvek opcija...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...