Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

I ti si pre 6 meseci bio open sors čovek :)

Bio sam i pre 3 [:p] Ali jebiga vremena se menjaju :/

Dobro ne verujem da je bas tako bilo. Doduse, imam dve "krajnosti" - Trenutno Toshiba sa slicnim karakteristikama kosta oko 2800, pa si mozda tada video isto nju, a pod dva, ja sam pocetkom godine kupio svoj lap koji je slican tom osim sto nema 8600 i platio sam mislim oko 1200. I naravno 12" je, sto bi trebalo da bude "slicno" kao 17" tj. uvek su ta dva skuplja.

Ne ja kada sam video da ovako nesto moze da se kupi reko do jaja. Cak je dosla i legalna Glista uz njega ona home premijum koja je toliko skrbava da ne mozes da skeniras na njoj hello to je mogao i ubogi win95...

Čiji bre to ćale uzima lap sa 8600 grafikom?!

olololo el zna on koliko moze casa vode da se kupi za te pare!?!?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krenuo oko 10am kod ortaka na nbg ,ali igrom slucaja morao sam da prodjem pored paklene guzve delta city-a (tj nerealne parking guzve), sva sreca pa je vozac bio dileja pa je vozio tramvajskim sinama da bi izbegao guzvu.

Vrnuo se nekako , sad odmor pa party veche \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

bio u sc part1, gledao Elizabeth: The Golden Age i In The Valley Of Elah, oba gledljiva i ok filma ali me nisu odushevili nesto

onda malo zujao trazhio optichare po nbgd-u mada ne rade subotom u doba kad sam trazhio

obishao deus i jozzu teh hardware proa

zezao se u parkitju sa 3 mladunca shar-peia od 1-2 meseca max...znachi kako su preslatki gospode bozhe to je nesto neverovatno...jedan je bio onaj sa BASH preterano velikim kaputom genijalni su totalno

Znaci ovo zvuci kao (uzbudljiv) dan gospon hookleberry-ja (zamisljeni engleski gospodin sa onim brcima nagore, polucilindrom, koji svaki dan pojede jedan cream muffin, pije caj od elderbeeryja za dorucak, ima mrezicu za brkove kada spava i koristi "old hommie" pomadu za kosu". Nedeljom ide u paddleshire na puding od sljiva i pitu od bubrega sa domacim sladoledom od brusnica)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

btw, tamo neko napisa da mu je bezveze, i meni je onako nesto smor, pojma nemam zasto ... ustao sam jutros i vec me nesto bila bolela glava, onda sam se malo oraspolozhio i sad sam ok, ali jos uvek onako nesto, sta ga znam. Recice kruko da je to zato sto sam prek, i mozda cek opet biti u pravu ;)

TAKO TI I TREBA KAD PIJES SAM!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koncert je otkazana, koliko sam ja chuo, naka jevreji/staro sajmishte akcija u reziji b92.

Ovaj Margi pochinje da lichi na Kjoota sa svojim postovima....treba se zabrinuti..... ;)

@topic

Odvalio se od popodnevnog spavanja, sad sam pomalo shlogiran, ali dobro...spremam se lagano za vecherashnje ludenje! [jupi]

Link to comment
Share on other sites

Malo radila, dosta spavala i sad chekam drugaricu da palimo malo u zujanje o gradu... Davno nismo, bem ti zivot...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

konachno sam se raspao od spavanja, od 04-18. nishta nisam radio al mi je trebao ovaj kunt sobzirom na prethodne dane ne spavanja. jedino shto me jebe shto bih sada josh spavao, a partija se vecheras.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

TAKO TI I TREBA KAD PIJES SAM!

Znam ja da mi ti samo zelis najbolje, ali kad te ne slusam, sta cu!!

Bio do grada da kupim ponesto, koja je to borba sa domacim radnjama, strava. Isao sam strategijom, prvi je vikend otkad je otvoren Delta City, tamo ce ljudi ici ... mozda sam i bio u pravu, ali to nazalost nije "stvorilo" stvari u gradu koje bi normalan covek zeleo da kupi. Malo sam bacio pogled i na neke patike, nista naravno normalno nema ...

A sto ste rekli Tasi za Kosheen, trebalo je da ga pustimo da ode na koncert ;)) Zamis' kako bi se (bilo ko) istripovao - kao, jel ovo bre danas, pa ogleda pogled na datum na karti, pa onda - jel danas 3? i tako :)

Link to comment
Share on other sites

haha, eno ga mortal kombat na tv-u... joj kad se setim kad sam se s jednim drugarom pržio na taj film tamo negde '96 ili kad je to bilo... pa snimimo onaj odjavni rejv na kasetofon, i kad pustimo, ijaaooo rukice gore nogice gore tehno tehno tehno tehno!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...