Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

U Jagodni sam!!Boze koliko mi je nedostajao ovaj mir...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

osetjam se relativno bolje danaske, zhiveli brufeni !

trebalo bi da odradim jednu kciju vecheraske vreme je :)

inspirisala me je "game over" fotka kojota i milića koju sam sanjao (?!)

koliko ti imash problema na savesti kad te taj dynamic duo progranja :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

izvadili su mi zub, i otvorili sinus posto se spustio i sad nema pushenja/fizickih aktivnosti 7 dana :/ 48h bez cigare so far:) chini mi se da ovoliko dugo nisam pauzirao od kad sam pocheo da pushim (pre nekih 8-9 godina :))).... josh 5 dana! :D

Link to comment
Share on other sites

taj rad, ja sam nesto i mislio klio da pazarim, al su mi nesto rekli da ce da se kvari i tako to, ne znam, fala, raspitacu se jos.

A neke fore tipa, nov Getz i tako to? Ja sam uvek (doduse nisam neki fan kola pa bi to trebalo dablcekovati) bio za nov auto a ne polovan a ovaj je ok, prostran, garancija 5 godina itd. Sta ga znam.

Svratio sam do redakcije da prebacim neke stvari, gledam kakva je ovo guzva ka Banovom brdu, subota je popodne ... mogu da zamislim kako je radnim danom strasno ...

Gledam tenis, bas mi glupo sto Ana ne mozhe da odigra malo malo bolje i da dobije ovu Zastin.

Link to comment
Share on other sites

izvadili su mi zub, i otvorili sinus posto se spustio i sad nema pushenja/fizickih aktivnosti 7 dana :/ 48h bez cigare so far:) chini mi se da ovoliko dugo nisam pauzirao od kad sam pocheo da pushim (pre nekih 8-9 godina :))).... josh 5 dana! :D

Realno ako izdrzis tih 7 onda mozes i da batalis :)

Bio danas malo na fax-u pa posle lencario i tako sada mi ide druga tura napijanja.. kuku lele.. Inace igice samo da znas da sam se opasno nalozio na lap :)

Link to comment
Share on other sites

Eto, treba i 3,5 sata busom nazad. E sad, sta je bolje:

- voz koji obuhvata: uredjaj za merenje ubrzanja, kocenja i konstantnosti brzine na bazi vode, ugradjen u prozor; funkciju ljuljanja od S. Karlovaca do Beograda, pun radoznalih plavaca plus epilepticno menjanje brzine,

- bus koji predstavlja udruzene snage konduktera i vozaca sa jeftinim humorom, dok vozac, objasnjavajuci sta sve ima novi autobus svom zemljaku, imitira svoje mladje "kolege" sa tva.

Link to comment
Share on other sites

A neke fore tipa, nov Getz i tako to? Ja sam uvek (doduse nisam neki fan kola pa bi to trebalo dablcekovati) bio za nov auto a ne polovan a ovaj je ok, prostran, garancija 5 godina itd. Sta ga znam.

Svratio sam do redakcije da prebacim neke stvari, gledam kakva je ovo guzva ka Banovom brdu, subota je popodne ... mogu da zamislim kako je radnim danom strasno ...

Gledam tenis, bas mi glupo sto Ana ne mozhe da odigra malo malo bolje i da dobije ovu Zastin.

pa da, samo sto je meni 8k gornji limit bezuslovno, tako da nema auta od 8k i sto evra:) ako se ne varam, getz je nesto tipa 9k barem. novi za ove pare mogu da uzmem logan, ovog naseg punta ili sta je vec i tako to, a polovni mogu da uzmem avion, tako da mi je bas frka da uzmem novi:)

a nekog drugog japanca polovnog? fabia, corsa, astra, polo? dajte neke overall tripove, recimo ortak mi rece da se francuzi dosta kvare i da su skupi za odrzavanje (ovo za odrzavanje znam), a da su japanci recimo nekvarljivi i tako to...otprilike bi trebalo da uzmem golfa, ali ne podnosim taj auto:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Opet neki idioti na TV-u kenjaju protiv čučavaca u osnovnim i srednjim školama i hoće da uvedu WC šolje. Pa čoveče, i budali je jasno da je čučavac sto puta higijenskiji od WC šolje, jer ti je jedini kontakt preko nogu, a na šolji koju upotrebljava ko zna koliko ljudi ni posle pet brisanja daske nisi siguran da nećeš pokupiti neku boleštinu. Glupi debili i glupa televizija, plaćam pretplatu da bi se nervirao.

Link to comment
Share on other sites

uzmimo da to jesu bananerije, ostaje trip cene odrzavanja, a nemac tu jeste najjeftiniji, da nije toga, ja bi lepo uzo zbudzenu 206 posto kamdr na to od kada se pojavilo:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

btw, jel moze i kako da se skine sa neta knjiga 'evgenije onjegin'? shatro niko nema da mi pozajmi.. :|

ima u svakoj biblioteci. a inache ne vredi knjige duzhe od par strana chitati na kompu, jedino ako si mislila da shtampash. a opet, ni ne verujem da igde ima u elektronskom obliku.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Opet neki idioti na TV-u kenjaju protiv čučavaca u osnovnim i srednjim školama i hoće da uvedu WC šolje. Pa čoveče, i budali je jasno da je čučavac sto puta higijenskiji od WC šolje, jer ti je jedini kontakt preko nogu, a na šolji koju upotrebljava ko zna koliko ljudi ni posle pet brisanja daske nisi siguran da nećeš pokupiti neku boleštinu. Glupi debili i glupa televizija, plaćam pretplatu da bi se nervirao.

A da ne zaboravimo,najveca prednost chuchavaca je sto onda mogu da ti izlete Mikelandjelo i Rafaelo,sa wc soljom,nikad.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jos nesto vise od mesec dana i putujem nazad ;)

u medjuvremenu malo shljakao oko faxa, ovaj vikend je vreme bleje

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Opet neki idioti na TV-u kenjaju protiv čučavaca u osnovnim i srednjim školama i hoće da uvedu WC šolje. Pa čoveče, i budali je jasno da je čučavac sto puta higijenskiji od WC šolje, jer ti je jedini kontakt preko nogu, a na šolji koju upotrebljava ko zna koliko ljudi ni posle pet brisanja daske nisi siguran da nećeš pokupiti neku boleštinu. Glupi debili i glupa televizija, plaćam pretplatu da bi se nervirao.

od kada si ti takav hipohondar? jel spavash nocu u hiperbarichnoj komori, druzish se sa majmunima, planirash da operishesh nos a mala deca su ti potajno mnogo simpatichna?

cucavci u skolama u 21. veku ?!?! Ovo je Srbija, sa svim svojim manama, ali nismo ni Bocvana pa da se trtimo i chuchimo svaki put kada nam se prisere da nas ne bi ujela crna mamba ili da ne bi dobili bubonicku kugu.... Ako ti je problem higijena na wc sholjama onda postoje oni papirni ulosci koje stavish na sediste pre nego sto sednesh i posle koriscenja bacish.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

[ženski članovi foruma, preskočite post]

A što bih to radio kad lepo mogu da se iserem ko čovek bez ikakvih dodira sa okolinom, osim preko đonova cipela? Ovako

1. Pre ulaska moram da se pomolim da postoji tetkica koja čisti WC

2. Moram da dobro obrišem dasku

3. Moram da podmetnem toalet papir na koji ću da sednem (naročito je veselo ako se sve desilo iznenada i imam samo dva lista koja sam iscepio iz neke sveske - šta onda da podmetnem?)

4. Moram da obrišem kitu ukoliko sam njome slučajno zakačio prednji deo WC šolje, inače leglo bakterija, tokom sedenja.

Dakle, WC šolje propagiraju feministkinje koje kući teraju ukućane da ostavljaju podignutu dasku. Radije ću trpeti do kuće nego koristiti javnu WC šolju. Niti su javni toaleti dobro osvetljeni niti postoji grejanje zimi pa da recimo mogu da sednem i čitam novine - u svakom slučaju ću gledati da što pre obavim šta imam i tutanj. U tom slučaju, poželjna je minimalna interakcija sa nehigijenskom okolinom.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Opet neki idioti na TV-u kenjaju protiv čučavaca u osnovnim i srednjim školama i hoće da uvedu WC šolje. Pa čoveče, i budali je jasno da je čučavac sto puta higijenskiji od WC šolje, jer ti je jedini kontakt preko nogu, a na šolji koju upotrebljava ko zna koliko ljudi ni posle pet brisanja daske nisi siguran da nećeš pokupiti neku boleštinu. Glupi debili i glupa televizija, plaćam pretplatu da bi se nervirao.

Pa ti onda kenjaj pored rupe. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...