Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio na kuglanju sa drugarima. Na kraju nas je bilo osmorica, pa smo se lepo izigrali ... medjutim, moram da primetim da je set ispala za ovo kuglanje mogao da ide u knjigu "pas mi je pojeo domaci". Jedan kod zubara, drugi je umoran, treci je premoren, cetvrti ne mozhe da trazi Pinki jer ne zna gde je, peti bi hteo ali da je negde blizhe, i taaaako ... Sve u svemu, fino je bilo, standardno sam suckovao ;) kod nas su pobede na stazi imali dva komada dovla i dva spule, a tamo na drugoj nemam pojma, znam da je kole bio dobar, i bole standardno.

Link to comment
Share on other sites

kole je "bio dobar" zato sto si gledao onih par strajkova i eventualno koji sper (iza oba idu gutteri ko vrata naravno) tako da je same ol' za mene... no kako je dokazni materijal za nash lane unishten zauvek uzetjemo da je tvoja rech istina Lale ;o))

meni uvek zabavno to kuglanje...bukvalno te tera da se opustish jer ako nisi opusten igrash odvratno (a kad jesi em bolje ide em te zabole kad bacash loshe =o)) pocheo lagano da felshujem...josh koji put i mozda ne budem omg najgori na lejnu =o)

Link to comment
Share on other sites

samo mi nije jasno koji ce vam q felsh :D

inace skroz je ok kuglana, mozda cak i bolja od koloseuma, verujem da je jos gotivnija kad je malo zivlje, posle 9.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

napokon se posteno popickarao sa prethodnom, bivshom devojkom. Posto vishe ne moram da izigravam diplomatu zbog prijatnog suzivota na faksu ili gradskom prevozu, osecam se kao da mi je neko skinuo ogromni kamen sa grudi te stoga mnogo lepshe....

zivot ide dalje, napokon

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

inace skroz je ok kuglana, mozda cak i bolja od koloseuma, verujem da je jos gotivnija kad je malo zivlje, posle 9.

Pa fazon je da je tamo cesto prazno :) Veceras smo imali "nesrecu" da prakticno cela kuglana bude zakupljena od strane jedne grupe od 21h. Sto se tice "lepote" napravicu anketu, sad imamo dovoljno utisaka iz obe, pa cemo lako odrediti gde cemo naredni put.

Link to comment
Share on other sites

Igi izuo papuče :)

Ja imam glavobolju, ne mogu da spavam, kenjam naokolo (i udišem isparenja olololo), Photoshop me prodao najstrašnije tačnije neki kretenski plugin, izgubio sam sat vremena picanjenja i skoro pixel po pixel jebavanja... popizd... ocu da spavaaaaam

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

ili me vodite na to kuglanje, ili tju vas stalkovati ka neki pervert decu po kraju. pinki mi iza tjoshka, a ionako trba da nadjem sa chim da ubijem vreme sad kad sam lagano krenuo da se ladim od wow-a opet (da, dugo me je drzhalo:)!

ili me vodite na to kuglanje, ili tju vas stalkovati ka neki pervert decu po kraju. pinki mi iza tjoshka, a ionako trba da nadjem sa chim da ubijem vreme sad kad sam lagano krenuo da se ladim od wow-a opet (da, dugo me je drzhalo:)!

Link to comment
Share on other sites

watafakfp5.th.jpg

[:0]

vidim nabacio si addon i za win [:D]

btw i ja sam izvalio taj beli prostor ispod igzovog avatar pre neki dan , al rekoh sebi "velik je covek.. treba mu vise mesta ispod glave(avatara)" [roflmao]

<3

@topic

zaglavio do 1 na poslu.. nocni dosao tek u pola 2.. pada jos ova kisica.. bas smor

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto vam je bilo lepo na kuglanju i ne pada mi napamet da se izvlacim jer organizatori vrlo dobro znaju razloge zasto nisam dosao. No dobro, proci ce i to, pa cemo se opet druziti sa kuglama. ;)

@topic

Jutros nesto malo opusteniji pocetak radnog dana, ali me to plasi jer pred buru ide zatisje....videcemo...

I da se unapred zahvalim drugarima koji ce mi pozeleti prijatan dorucak! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...