Jump to content

Otvoren Delta City


Recommended Posts

naročito u obraćanju članicama foruma.

OMG KOJA DISKRIMINACIJA, MENI KAZU SVE I SVASTA I DOBIJU POHVALU A NJOJ NEKO NESTO DOBIJE 3 DANA BAN!!111

BTW meni nije jasna jedna stvar ako je bilo OK tovariti Maru, zasto ovde padaju banovi, valjda je i Mara zensko pa zasluzuje isti tretman, ili Mara nije zensko?!

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reflektuje monitor, a?

e ne seri igore

lik ima nikad grdje komplekse i realno mora neko da ga spusti ko ivan, posto je poceo preterano da kenja

a tvoj post n/c, kaze mi neko ko uskoro nece moci bez medzik pilulica, jbg, zavideti nekom je cudo :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

IM IN PPL'S ACC'S, IGNORING UR BANZ!!!

Poshto vidim da je u pitanju selektivno i krajnje licemerno primenjivanje pravila (vidi post ispod svog), mozda najbolje da mi dostavish spisak ljudi/tema kod kojih nije dozvoljeno da "izrazujem"* svoje mishljenje"?

*ko se seca, razumece

Dalje, ni na shta te ja nisam naterao, pravi razlog je objashnjen u mom prethodnom post-u. Brukash se.

Wulfgar

Link to comment
Share on other sites

Vulfi valjda si nesto naucio iz prethodnog slucaja.

"I learned nothing!"

2004075761158125274_rs.jpg

cisto sa vama delim slike iz glave

Got any butsecks in there? Share in detail, plox.

Wulfi u svetlu novih informacija sve ti je oproshteno [:)].

Tebi nije, razmishljam chak i da ti dodelim duznost dezurnog fegeta krivog za sve. Samo dok smislim kako da Statoru saopshtim loshe vesti...

Link to comment
Share on other sites

e ne seri igore

lik ima nikad grdje komplekse i realno mora neko da ga spusti ko ivan, posto je poceo preterano da kenja

a tvoj post n/c, kaze mi neko ko uskoro nece moci bez medzik pilulica, jbg, zavideti nekom je cudo :)

E samo da ponovimo, Mare je JEBO!!

I kako izgleda?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

wulfgare, do sada svi znamo da si sposoban da koristish img tag. Slazem se sa tvojim stavovima o odvratnosti potrosacke kulture i dotichnog mesta sa "najboljom hranom u gradu", ali ipak prestani da se ponasash kao dete od tri godine kome su matorci dali vostane bojice i parce papira...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...