Jump to content

Otvoren Delta City


Recommended Posts

Obavezno privatno osiguranje jos uvek ne postoji, a i kad bude postojalo moci ces da biras.

Imas vec par "kuća" kod nas, pa ako želiš i imaš para biraš gde ćeš.

Pa ne postoji trenutno, ali sacekaj godinu dana [:D] Od aprila prosle godine je zakonom uveden treci stub (dobrovoljno privatno osiguranje), a to se obavezno uvodi pre drugog stuba... U Makedoniji i Hrvatskoj vec imas obavezno privatno osiguranje, a kod nas najavljuju da ce tu pricu pokrenuti odmah nakon izbora... Da, moci ces da biras - bata Misko, Kole, ili neko treci [:D]

Edited by aLti
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zašto ne bi štedeo kod onih austrijanaca, zaboravih im ime sada, ili većine stranih banki koje će takođe imati planove za penziono? ne kapiram te tvoje teorije zavere, jeste delta najjača firma u srbiji ali još uvek nije kupila celu državu...

Link to comment
Share on other sites

Mozda alti misli sledece :

Ja sad trenutno sebi uplacujem penziono kod drzavnog PIO (obavezno)

Dobrovoljno si uplacujem kod vinerstedise

Mozda ce se ukinuti drzavno obavezno a uvesti privatno obavezno koje ce biti obavezno :)

E tada ako bude samo delta priznata, samo njima idu pare umesto drzavi

A mozda i misli na 1 stub drzavno (obavezno) pa 2 stub privatno (obavezno) pa na neko izborno

Ako se to desi onda ce im ljudi baciti bombu na glavu :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod ove tematike... jos par bravura Master Corax-a: [:D]

monopol_5.jpg

maxi-vlada-2_5.jpg

...i par onih koje nisu u vezi Maxi-ja ali su priceless:

...u vezi aktuelnih desavanja u skupstini vezanih za Kubu:

CASTRO_5.jpg

...malo dobre volje:

dobra-volja_M.jpg

no comment:

JEZIK_5.jpg

...i pahomije:

repic_5.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

corax legenda..imam knjizicu sa svim njegovim radovima..a must have

inace bio sam sinoc u dsu i ono sto mi je najvishe upalo u oci je klasicna srpska pricha..

unutra bljestavo ludilo a spolja - kaljuga i blato (zbog nedovrsenog okolisha i travnjaka + kisha)..i onako ona gomila koja ulazi,a koja pritom mora da predje preko tog blata, unosi ogromnu kolicinu prljavshtine,govana i gorepomenutog kaljavog blata..to pomalo kvari utisak o jednom objektu koji deluje poprilicno nerealno za Srbe..ali neka valja i to imati..bice prava zabava za vikend za sve uzraste i staleze

Link to comment
Share on other sites

nemoj tako koldore, u cheskoj je bonus jer su kfc i ph zajednichki lokal tako da uzmesh slice ph pizze i kfc salatu i kukuruz i sretjan si ko dete + sto ima dunkin na vaclavaku <3, a za mek zaista treba imati sretje...imash zemlje kao USA gde su dno najgore, ali imash tipa nemachku a bogami i nas gde treniraju strogotju pa je hrana ok ne ukusna ali bar sanitarno ispravna pa kad si u dvojbi odesh u mek ;o))

Pa to i ja kazem, sve zavisi gde covek jede! :) Inace dunkin mislim da ga nema vise, sklonili ga negde drugde :))

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

no dunkin? DENIED!

inache bio sam danas u DC-u na 10 min, orijentisao se, takoretji odmerio mapu...nije loshe, adidas tradicionalno ruzhne patike u srbiji (mada imaju barricade za novakove fanove =o))...

Ja ti vishe puta rekoh da toga tamo nema vec neko vreme :)

Link to comment
Share on other sites

svratio sam danas na kratko, pokušaću da budem koncizan. gotivno mi je što na istom mestu ima ok radnji, gubitak vremena je mnogo manji nego da u iste te ideš po gradu (naročito ako je loše vreme). stolovi za bilijar i air hockey su dobri, a pretpostavljam da će valjati i bioskop kada ga otvore, tako da delta city predstavlja dobru varijantu za popodne sa ribom ili porodicom kada nemate pametnija posla (malo kupovine, par partija bilijara ili kuglanje, kafa, film), naročito zimi kada je smor izlerati se za takvu akciju na 5 različitih mesta po kijametu. jedino malo smara što nema nikakve iole normalne hrane, sve je grozomorni fast fud.

ovakvi centri napolju obično pored bioskopa imaju i bazene i wellnes/spa centre, to bi bilo gotivnije od kuglanja realno.

Link to comment
Share on other sites

stolovi za bilijar i air hockey su dobri, a pretpostavljam da će valjati i bioskop kada ga otvore, tako da delta city predstavlja dobru varijantu za popodne sa ribom ili porodicom kada nemate pametnija posla (malo kupovine, par partija bilijara ili kuglanje, kafa, film), naročito zimi kada je smor izlerati se za takvu akciju na 5 različitih mesta po kijametu.

TORIMA P ANEMAM JA STO JURA ZA POPODNE SA CUJPI!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

aj izreferiraj taj biljar, posto je, kaki su uslovi i tako to...

nisam pitao pošto je, mrzelo me, bio sam 20 minuta u DC sve ukupno. što se uslova tiče, okej su. stolovi su pune veličine i novi, kao i ostatak opreme, ima okolo prostora da se ostave stvari, ima i šank za piće i tako to. jedino malo smara što je prilično toplo u tom delu centra i što su stolovi pomalo zbijeni (npr. ako neko stoji pored susednog stola a ti hoćeš da odigraš s te strane moraš da ga smaraš da se pomeri).

@igi: nije kul, ali pošto ne možeš ići go, dobro je što možeš da obaviš dosta toga na jednom mestu bez previše cimanja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...