Jump to content

UI mods


marlena

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg, to zavisi i od servera na kome igras :) ako neki dropovi nisu vidjeni uopste na serveru(dropovali bilo kome), pices d/c stalno :) ja sam na frostmaneu to iskustvo imao jako retko :)

bas cudno sto nisi imao tih problema na frostmane [:D]

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Osnovi UI addon koji koji koristim je Pitbul.Interesuje me kako da izvadim , recimo 10 fokusa (umanjenih naravno) kako bi mogao da vidim njihovo kastovanje , tj. casting bar?

Komanda /focus vadi samo jedan frame,a meni treba najmanje 5-6.

Da li pored Quartz-a ima josh koji addon koji uracunava lag i ispisuje vrednost?

Link to comment
Share on other sites

Ako ne radi arena live frames probajte gladiator ili proximo , mada trebalo bi da je updateov addon ali nisam probao.

<-- compless piece of shit ;(

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lep ui sa relativno malim brojem addona, uglavnom ace2 :) lepo, lepo :)

hmm nemoj da te zavara malo jednostavan izgled, ispod toga imam preko 50 wowace addonova dobro skrivenih (samo meni na radost), mnogo siftovanja, faded-out barova (za potove, food, hs ..) zasto da mi bude sve na ekranu, estetika je sve =D

inace za dobar wowace ui (jedino ace je pravi izbor, zajebi cursegaming i ostalo) treba dosta vremena, ja se secam kako sam satima provodio ispred usranog photek ui-a da bi skontao sta kako radi, dosta vremena treba da bi se skontale sve opcije ali kad se jednom covek "usteli" onda je lako..

jos jedna dobra stvar je wowaceupdater, addonovi se apdejtuju dnevno ili cak svakih par sati, tako da pre raida samo updatujes i sve je azurno spremno za rad, secam se patnje dok sam koristio neke addonove koji nisi bili updateovani mesecima... jos jedna stvar kada izadje novi patch, nikada nema problema da nesto ne radi ili slicno ..

respect za ljude koji koriste default ui, ali kada podesis sebi kako ti odgovara 'zivot" ingame je 100 puta laksi,

ako ima ko kakvih pitanja oko ace-a samo shotujte,

poz <3

Edited by cowie
Link to comment
Share on other sites

Pro igraci koriste samo "korisne" addonove. Layout je stvar navike ;) Od tih 50 addonova, ako imas 5 koji stvarno nesto korisno rade i pomazu, bice dobro :) Ostalo je samo UI zajebancija :)

al kad se vec nudis - hocu da zamenim titan panel. Aj preporuci neku ace2 zamenu koja ce imati osnovne opcije kao prikazivanje para, fps, lokacije, honora kao i mape instanci :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

FU bar... nego kazes ui zajebancija... UI pomaze dosta ... preglednost UI-a ti pomaze da reagujes brze/bolju u areni npr

Pomaze ti kurac... da bi reagovao dobro u brzo i areni trebaju ti refleksi i skill. Ako si naivkao na osnovni ui, isto dobro ces da igras. Poenta je da tebi to bude pregledno i da ti ne smeta u igranju ... licno na primer ne mogu da igram a da imam unitbarove gore u uglu, jednostavno mi nije prakticno, i uvek je stavljam ispod lika (ko cowie). Al to ne znaci nista.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Fubar ti zamenjuje Titan Panel sa tim sto za fubar imas beskonacno mnogo korisnih pluginova (pare, dura, honor, ...)

UI je stvar navike, ja sam npr prosao kroz celi bwl, aq40, naxx sa defaultnim ui-jem i bilo mi je ok, sada tek vidim kolika je razlika. Defo ui je smor, gledam drugara igra shamana u ZA sa defaultnim uijem i muka mi je, smorio bi se za pola sata, pola korisnih stvari nema i nepregledno je sa onim njegovim frameovima,

nije stvar koliko je ko dobar u igri i kakav ui koristi, to je stvar ukusa, ja bi najvise volio kada bi svi otkrili cari ace addonova jer se ne bi pokajali 100%

Link to comment
Share on other sites

@l'italiano:alt+f4 -.-

ovaj zhabar je iz dana u dan sve bolji i bolji...ja ni jebeni qst za to nisam uradio

ova tema me podsetila na lika koji igra sp u bt/mh guildi i okacio je screen na kom je SVE default, cak ima i binds u prvom baru 1 do = i drzi vodu i hranu na - i = kao sto je kad se ulogujes na lvl 1 chara ;D btw screen je uhvacen u pola ubijanja ilidana :D ako nadjem screen okacicu

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...