Jump to content

UI mods


marlena

Recommended Posts

nisam rekao da sam najbolji rekao sam da sam jedan od najboljih... postoje tu josh par magova kao sto su Ktulu Vandaas i darkmaggigian koji sabijaju skill isto u pvpeu a kao sto sam rekao pridruzio sam se momcima koji su bili na 2100 ratinga i onda smo ga nabustovali na 2200 ratinga ukupno sam odigrao oko 50 partija u tom teamu pre nego sto sam prodao akaunt... (za neke 3 nedelje igranja s njima 5v5) s istim momcima sam igrao i 3v3 a ne znam dal se primetio u tom 2v2 teamu sa slonovomkurom se nalazi josh jedan warrior Haiku koji je odigrao ravno 30% partija (to je kurin alt) dok sam ja vodio likove koje sam skupljao po serveru bili smo na oko 1900 ratinga ali nikako nisam imao srece sa paladinima jedan za drugim su prodavali akaunte zato sam odustao i ushao u tard squad(gore pomenuti 5v5 team) i nikad nije recheno da ce addoni da te naprave boljim igrachem nego da ZNATNO olakshavaju igru i pomazu ti da odreagujes brze nego sto bi inache da nemash addona... ne znam sta ti smatrash pod ono tezhi posao ali da mage ima vishe posla ima, mozda ne u toku cele arene ali u onom delu dok smo i dalje 5v5 od posla magova/lokova zavisi ishod arene tj dal mage/lock uspe da odradi kako treba odnosno dovoljno brzo... a tu ti pomazhu addoni...

da sumiramo sve moja poenta sve vreme igrach sa addonima > isti taj igrach bez addona (znachi prichamo o jednom playeru sa i bez addona) to je cela poenta bila a to sto scion uspe da nabije high rejting bez addona je zato sto upotreba istih ne doprinosi toliko paladinu kao magu... jer ti kao pala pazish na svoje (a postoji neka koordinacija u teamu kako se ko krece te ti znash kako gde da odreagujes) a ja treba da pratim protivnika kome ne znam koja je taktika i kako ce sta da uradi... zato rekoh da je posao tezhi...

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CT mod moze to kili

@nebra ne moras da kazes thx osim ako se ne stidis da pricas Srpski.

I mene zaista sada ne zanima sto si se nadrazio jer si usao u neki tim ili si bilo sta postigao pa da si bog otac sveti ako lupas gluposti onda lupas gluposti i to je kraj cele price, ne moras ti nikom nista da revidiras niti da se dokazujes , jednostavno se vidi ko lupa gluposti da mi dodje random lik i da kaze bilo sta pametno pa i da nije igrao igru ja cu da mu skinem kapu.

Skilometar je fiktivna stvar niti postoji , dok je IQ vrlo relevantna mera.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ecb/quartz ftw, kknp. killy, l2p :)

ajde moj intelektualni druze zasto se pravis tako glup ... pa lepo je trazio samo tajmer a da se ne promeni izgled cast bara... zasto trcis pred rudu sunce my zareno :)

Inache sada kada uzmem komp vodim u daff ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

u vezi skilla ratinga i sl, moram tu da popravim nebru jer tvrdi da "zeleni" ljudi ne mogu da igraju, ja sam na locku kojeg sam poceo tamo negde pocetkom avgusta (digao sam lvl 70 za 21dan irl) digao 2170 ratinga back in time sa plavom opremom ja mislim 2t4 koja sam dobio isti dan kada sam dingovao (rerollovoa sam u guild koji je radio bt/mth) a igrao sam sa shadow priestom, i mogu ti reci da plav mozesh igrati, samo trebash naci combo, ja sam igrao sp/lock jer tu uglavnom tuku sp-a tako da meni nishta ne smeta gear, mada naravno stoji da je bilo lakshe igrati sada na kraju sezone kada sam imao 2300 u 2v2, i 2336 u 3v3 sa 514 resi ( kada je s3 izashao)

back on topic

addoni su tu kao pomoc ali nisu neophodni, blizzard je polako ali sigurno napravio standard ui takav da je savim prihvatljiv, jer sve i jedan bar mozesh izbindovati, mozesh /focus "ime" raditi i gledati shta radi, imash koliko ti shta traje, itd itd...

Link to comment
Share on other sites

"jel skill=cyclone/roots/shapeshift/gej?"

isto ko da sam ja rekao jel skill hamstring/stun/mortal i kad te konacno odlepim od sebe intercept? get a clue

e shpanovicu,jel vidish mene da whajnujem kako su magovi op? ne,a izuvaju me svakodnevno

ti whajnujesh na warriore zato shto te pwnuju 1v1

cinjenica je da je druid nenormalno,idiotski op classa za 2v2

ali nije ni bitno,rerollao sam ponovo huntera sa kojim cu da igram iskljucivo pve [:X]

moj brod je uplovio u mirne luke n-km_2.gif

*edit*

kad bolje razmislim,i magovi su op,nerf ice block!1

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...