Jump to content

UI mods


marlena

Recommended Posts

@cosa

ne ... ovo je cooldown buttons ... http://www.wowace.com/wiki/CoolDownButtons doduse nikada nisam koristio.

btw pajoslave kada se vec cimas za izgled probaj i visal stiles addon dobar je u kombinaciji sa skinerom .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Sada sam proverio izgleda da su sklonili addon valjda nije updejtovan ili je sjeban. Nekada sam ga koristio pa sam presao na sltimex... sta ti nevelja sa njim ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sada sam proverio izgleda da su sklonili addon valjda nije updejtovan ili je sjeban. Nekada sam ga koristio pa sam presao na sltimex... sta ti nevelja sa njim ?

Jebem li ga, sad jednostavno nece da se ukljuchi. Pre je pokazivao error i sam se iskljuchio. Nije valjda da cu morati da pravim opet ceo ui zbog jebenog latencya?

.

Link to comment
Share on other sites

Ne nemoras samo izbrisi sltimex iz ui interfejsa i iz wtf foldera iz glavnog variables i iz variables za tvoj char izbrisi po 2 lua fajla za sltimex i to bi trebalo da bude to ... i downloaduj zadnju verziju addona sa wowinterface

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

wowscrnshot050608222705vg2.jpg

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Simpleminimap, SCT, ClearFont2, cyCircled, ErrorMonster, skoro svi FuBar plugins, ovo je otprilike spisak onoga sto nije jos updated za 3.0.2, da li cekati ili traziti zamene ? STORMEEEEE!!!

edit:

Simpleminimap - nasao sam Squeenix, nema ni blizu opcija ko Simpleminimap

SCT - testiram atm onaj MikScrollingBattleText, nije losh

ClearFont2 - joj ovo mi treba jako [:D]

cyCircled - citao sam o ovome, autora nejebe niko 5%, Bartender i Dominus autori kazu da ih zaboli kita, svi kao prelaze na ButtonFacade, a ButtonFacade ZDERE MEMORIJU...

ErrorMonster - nece da radi...

FuBar - WTF, zar je moguce da od 10 plugina koje koristim nijedan nije updated... NERF [b)]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je taj tip addona koristan ... dovoljno koristan da ga blizard implementira u svoj UI. Za nekoga nije dovoljna kolicina opcija iz blizardovog UIa pa uzimaju scroling combat text ... koji opet pak ima mnogo manje opcija nego naprednije verzije kao sto su parrot i mLks SCT.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Zar je moguce da sam ja jedini na svetu koji ima problem sa Pitbullom...

159iu0.jpg

Znaci, CLEAN ui, sve obrisano, samo stavim pitbull, i kada napadnem nesto i uradim mouse over na moj target izbaci mi ovu gresku... Isto se desava i na Focus's Target, dok na Taret's Target, player, party, sve ostalo je ok, samo na moj target i focus target mi ovo stalno izbacuje... I sada sta je najveci trip, logujem se na ortakov acc sa istog kompa, sve ok, prekopiram njegova podesavanja za pitbull kod mene, KOD MENE OPET IZBACI GRESKU... AAAAAAAA, sad sam od muke stavio ag_unitframe... Na milimetar sam da se vratim na default blizz UI !!! [b)]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...