Jump to content

OMFG?


SavKe

Recommended Posts

sada imate razlog za to.

Naime spisateljica pomenutog romana, Džoana Rouling,je nedavno novinarima obelodanila da je charobnjak Dambldor iz serjala o Hariju Poteru zapravo peder?!

Na pitanje novinara da li ce pomenuti charobnjak konachno naci svoju pravu ljubav ona je odgovorila da se "Dambldor zaljubio u čarobnjaka Gelerta Grindevalda, ali da se, kada se ispostavilo da je Grindelvald sklon mračnoj strani, osetio "užasno izneverenim" i da ga je ubio. Ta ljubav je, po njenim rečima, bila Dambldorova "velika tragedija"."

http://blic.co.yu/zabava.php?id=16804

Ode u kurac ceo svet...

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sada imate razlog za to.

Naime spisateljica pomenutog romana, Džoana Rouling,je nedavno novinarima obelodanila da je charobnjak Dambldor iz serjala o Hariju Poteru zapravo peder?!

Na pitanje novinara da li ce pomenuti charobnjak konachno naci svoju pravu ljubav ona je odgovorila da se "Dambldor zaljubio u čarobnjaka Gelerta Grindevalda, ali da se, kada se ispostavilo da je Grindelvald sklon mračnoj strani, osetio "užasno izneverenim" i da ga je ubio. Ta ljubav je, po njenim rečima, bila Dambldorova "velika tragedija"."

http://blic.co.yu/zabava.php?id=16804

Ode u kurac ceo svet...

[roflmao]

kao da je ovo djubre i pre ovog bilo ok [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Nije to problem, problem je sto harija citaju deca koja josh nemaju dovoljno razvijen svoj intelekt i sta mislis kako ce se postaviti kada cuju da je jedan od glavnih likova strane dobra gej... Mislim ovo je stvarno bezveze sto je uradila...

edit: type

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

@Mohi:Kome to?

Ja nikad nisam gotivio neshto posebno HPa.Ono...prochitao sam knjige kad sam ih savatao i nishta vishe.Samo me je ovo onako totalno zabezeknulo,koliko jak mora da bude gej lobi da bi se ovakva glupost desila?

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najbolje da se deci od 10 godina ekranizuje Zlocin i Kazna [:D]

Taj neki rad zamisli da male batice gledaju o nekoj jajari koja uradi babu, i prijavi se sama brate drotovima jer ono nema muda da yapali preko da ga ne skenjaju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lol...ajd sto 10 sati nakon sto sam linkovao istu vest (no thankfully na engleskom) ti a) pravish novi topic o ovoj gluposti b) dajesh referencu na blic i c) vidish u celoj prichi ista vishe od pr-stinta za novembarski rilis knjige na "domacim, non-english jezicima"...svasta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...