Jump to content

E ovako se navija


Recommended Posts

lol. bolji semafor nego na marakani, shto ti je tekovina komunizma. gledao samm malo i kako to rade, zapravo imaju samo kao svesku sa kartonima razlichitih boja, njihovo je samo da listaju stranice + josh ovde ima malo enshto vishe organizacije.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Shta bre,sever ima bolju koreografiju od ovih :P

@Urgh:Prochitaj malo shta pishe u opisu klipa.

"...the most amazing thing is that they do this with their CLOTHES (not holding up cards)..."

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@Urgh:Prochitaj malo shta pishe u opisu klipa.

"...the most amazing thing is that they do this with their CLOTHES (not holding up cards)..."

lol,onda su stvarno luuuudi, jel ima neki opis kako rade:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

lol. bolji semafor nego na marakani, shto ti je tekovina komunizma. gledao samm malo i kako to rade, zapravo imaju samo kao svesku sa kartonima razlichitih boja, njihovo je samo da listaju stranice + josh ovde ima malo enshto vishe organizacije.

cisto sumnjam da je tekovina komunizma u pitanju kada su u pitanju navijaci juznokorejskog tima..................

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

zanimljivo ali sve pise iznad samog videa, nisu kinezi i nisu iz severne koreje vec su iz juzne koreje ;)

South korea: boys cheering for their soccer teams. the most amazing thing is that they do this with their CLOTHES (not holding up cards). They have a jacket that is one color on the back, one on the front, and that they can open or close to show a third color shirt on the inside. One school has also figured out how to use their pants to make shading.

meni je ovo extra, jesam li ja komunjara?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ovaj japanski garbidz nije navijanje , jer koliko ja kontam navijanjem treba da se bodrii tim ...

dok igrachi prochitaju sve to shto oni pishu , evo gola ...

tako da ni ovo satanovo ni kilijevo nije navijanje vetj chisto huliganstvo ...

tako da za mene nishta odo ovoga nije navijanje ...

P.s. izuli su gorbari ove cave !

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Koj moj ima veze tuca sa navijanjem ? Bilo koga od zivotinja sa clipa da pita normalan covek sto se tuku ne bi znali odgovoriti...

Onakvo navijanje samo kinezi/koreanci mogu da izvedu...imaju ideologiju da su svi 'deo necheg vetjeg' zato je i moguce naterati onoliko ljudi ko shvajcarski sat da rade uigrano....kod nas predlog necheg onakvog propao u vodu nakon 5 min, jer niko ne bi imao strpljenja da slusha o chemu se prica :P Da znas tekovina komunizma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...