Jump to content

Treneri


Manda <die bitch>

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

samo sto mi se cini da se nece nesto otimati oko kumana

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

lepo.

mada ne zna engleski:) i ne secam se da je neki put vodio neki klub u zadnje vreme..

jebote koliko trenera ce da chuchi sa strane i da cheka neko mesto..rajkard,mancini,kuman,desamp,lipi..komedija

Sve sami promasaji osim ajde Lipija,i treba da ostanu bez posla :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Realno Venger i tu sva prica prestaje. Lako je biti trener barsi manu itd ali covek sa jako malim budzetom odradjuje posao nadam se ove godine neka zvucnija pojacanja.ne osporavam sir a f ali kakve igrace ima tesko da ne uradi nesto .Veneger je sa obdanistem dosao do lige sampiona i imao polu finale cl 5min pre kraja protiv lpoola sad onaj nepostojeci penal nad babelom sta reci

Link to comment
Share on other sites

Lepo je to sto ljudi vole Vengera i Arsenal i ja medju njima ali glupo je reci da je on najbolji samo zato sto igra ligu sampiona svake godine i zavrsava treci u premijer ligi.Kad uradi ono sto je Ferguson uradio ove godine ili kad bude imao titula koliko Ferguson mozes pricati da je najbolji.Venger nema nikad nikakav pritisak,nikad ne osvaja titule,ne ocekuje se nista od njega jer vodi klince i onda ljudi pricaju da je alfa i omega svih trenera.Sav rispekt za tim koji je napravio ali kad osvoji sa tim klincima LS i PL onda ce biti najveci.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

a to za budzet...... svaki klinac koga je kupio kostao je vise nego ceo tim zvezde ili partizana,ali i pored toga mi je jedan od omiljenih trenera.

jok brate, zvezdi je bilo mnogo da da 700 000E za jednog igraca (ubi me ako mogu da se setim) koji je procvetao kasnije u PL i bio u top11 timu, tako da...

A zasto Venger nema dobar tim? Imao je Hleba,Ljunberga,Anrija itd pa opet nikad nije bio blizu finala LS i ako se ne varam samo je 1 osvojio PL

~~

Link to comment
Share on other sites

jok brate, zvezdi je bilo mnogo da da 700 000E za jednog igraca (ubi me ako mogu da se setim) koji je procvetao kasnije u PL i bio u top11 timu, tako da...

A zasto Venger nema dobar tim? Imao je Hleba,Ljunberga,Anrija itd pa opet nikad nije bio blizu finala LS i ako se ne varam samo je 1 osvojio PL

Palasios nije bio u prvom timu, i trazili su 1.5 mil, lupash po ovim sportskim topicima samo tako

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e da,i da ne zaboravimo to da je ovaj forsirao Palasiosa na desnom beku,a u Wiganu je igrao levog veznog :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...