Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Toliko sam smoren da podjebavam ljude na krstarici

:(((

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

^ neam pojma, nisam nista cuo, tako da je verovatno jos alive and kicking...

@ thread

hmm.. ulece se u neki biznis bez ista kesha lol [:D]

mozda bude pravi potez, mozda napravim sranje..

time will tell..

a sad odo na Djavola (o da, poceo sam opet lolol) [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ceo vikend mi je bio jao jao kung lao. izgleda da mi teretana nije dovoljna za praznjenje nagomilanih frustracija i stresova, moram da smislim jos nesto :S

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e aleee....necu da te bagujem ali sa tvoje desne strane te gleda zombi...BU! ;o)

sredjuem neke textove sto sam brljavio preko vikenda....pochinje da me fascinira sopstvena nesposobnost da vikendom napishem ijedan tekst komplento...

i da...vreme i dalje smara...=o(

Link to comment
Share on other sites

Nešto se gadno dešavalo sa internetom juče... nisam imao ceo dan, morao sam poslove da završavam kod komšije koji ima ADSL (a i kod njega mi nestade u pola rada :\ ), evo sad stiže pre dva minuta, moram da završim šta imam fast, jer ko zna oćel' opet nestati...

Nego jel zna neko koji dan je džabe ulaz na sajam knjiga, prvi ili zadnji?

Link to comment
Share on other sites

Ali ti svakako predjes preko shina :)

Moj nacin podrazumeva casual ulazak uz "dobar dan, uh jedva cekam taj POSLOVNI RUCAK".

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Bas je glupo vreme, to je tacno, jos pored kishe ima i lisca koje je otpalo pa sve onako pravi djubre na obuci ... Ali sam danas ok lako ustao, jer je krenulo grejanje, i onda mi je uvek toplo ujutru i to me tera da ustanem. Kad bi bilo hladno, ne bi mi se dalo da se izvucem ispod toplog pokrivaca i onda ne bi bilo lepo ;)

Juce sam dosta toga zavrsio, tako da mi je jos ponesto ostalo za danas, pa cu da u'vatim pokoji dan "odmora" :)

Link to comment
Share on other sites

Juce sam dosta toga zavrsio, tako da mi je jos ponesto ostalo za danas, pa cu da u'vatim pokoji dan "odmora" :)

Znaci idemo u neko opako zezanje ovih dana??

ontopic: Sad do banke, pa na predavanja, pa verovatno bleja u bigzu, pa predavanja opet, pa basket kasno uvece u munZeu.

Nisam otisao na sajam automobila u NS :( jebale ih akreditacije!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Znaci idemo u neko opako zezanje ovih dana??

Od sutra mozhemo 'de oces! S tim sto idem na sajam knjiga u sredu dodushe.

ontopic: Sad do banke, pa na predavanja, pa verovatno bleja u bigzu, pa predavanja opet, pa basket kasno uvece u munZeu.

U da, bigz je i danas. Mozda svrnem mada sumnjam doduse.

Nisam otisao na sajam automobila u NS :( jebale ih akreditacije!

:(

Link to comment
Share on other sites

Frkichno, panichno u kancu, kao i uvek. Po podne malo na psihichki odmor na dugo chekani sajam knjiga.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...