Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

smorila sam se smorila sam se smorilaaaa... nisam ni sa kim izasla napolje i nemam sa kim,realno :P :(((

jedna drugarica se preselila u zarkovo,a uskoro ide u Novi Sad i uvek ima neke "obaveze"....

druga je zapalila u Tokijo ... :(

a treca se sprema za takmicenje u plesu....

ostale mrzi ili su daleko i nisam ih na vreme zvala ..... joooj :(

odoh da radim nesto :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Da brate, to nije kul, krst je kul!

Ako sam dobro razumeo tvoje pojasnjenje, tu je Stefan Braun. A vudu je omashio par ulica dalje, XL je na cosku sarajevske i recimo neke od onih ulica tipa durmitorske ili tako neke, blizhe mostaru. XL je danas inace poznat kao Teatro, osim ako opet nije promenio vlasnika ;)

Da Teatro se zove onaj fensi Klub gde dolazi onan opasna gospoda :)

Inache da verovatno sam na taj Stefan Braun mislio,prvo sam se istripovao da u nekoj firmi(poshto je na xx spratu neke zgrade) prave orgijanje nakon zavrshetka radnog vremena :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ko zna da radi nacrtnu ..dobro placam

- javi se sta ti treba....

- ustao u 8 i radio do sad jos 2 cuke i lezem da ustanem lepo u 9 da nastavim da predam sve to lepo u 16.

- kako je zivot lep.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

palim lagano na spavanje...

nikako da pocnem da radim glupi diplomski, ne da mi se...

tema me nervira zato sto je debilna, i nije ono sto ja zelim da radim.

al isto tako sam svestan da je na mom faxu diplomski cista glupa formalnost, i da svejedno niko nece procitati diplomski...

al dzaba mi kad n'umem da krenem :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Onaj novi Mars, Delight, je OMFGBBQ!! Skroz dobra cokoladica, jes da je skupa, ali mi se mnogo svidja! :D

Meni je nekako potpuno bezvezna. Suvishe ima ukus sprzhenog secera i nekako nit je tvrda nit je meka ... A kako kosta solidno, pre bih uvek kupio Bueno nego to.

Link to comment
Share on other sites

od svih tih koji ste naveli, laki je u pravu - kinder bueno je najbolji. Ali niti jedan, po mom misljenju, ne moze da se poredi sa Bauntijem. Kada ga zagrizem pa onako pukne cokoladna opna i rasprsne se kao vatromet ukusa sav onaj kokos u mojim ustima. Ma kao da sam tada u nekom raju jer kao da cujem klepet krila andjela....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa nije nesto mnogo skup,ali nije i za svaki dan da ga kupujes :)

@topic

zovite me miss prtka..nisam otisla na fax zbog "wc-problema" pa sad blejim kod kuce,sad cu da uzmem da prevodim ono upustvo za mashinu... :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...