Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

znachi ne znam .. opushteno mogu da pokrenem emisiju "48sati akcija". posle ~40h sati nespavanja i proputovanja konachno gajbi, malo je retji da sam zombi al daleko od toga da ne bih kojim sluchajem ako bi se to trazhilo josh .. vrhstra :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

oko 5ice palim na fuzbol pa u zutaru da hasam

"moram kuci da jedem, tjale ce da mi sere" ? :)

Okupao sam se, obrijao i slicne stvari, i seo da gledam tv, i setim se iz ne znam kog razloga (mozda zato sto sam se prvi put "spremao za radnu nedelju" oko 19h) kako je bilo strava kad sam bio klinac, pa ono kupam se, i onda mi peru kosu, seku nokte, pa se posle "sushim" u dnevnoj sobi na kauchu, dok na TV-u idu Igre bez granica. Tu smo uvek suckovali kao ekipa (ili nas bese nije bilo), ali su igre bile mega zabavne :)

Link to comment
Share on other sites

Okupao sam se, obrijao i slicne stvari, i seo da gledam tv, i setim se iz ne znam kog razloga (mozda zato sto sam se prvi put "spremao za radnu nedelju" oko 19h) kako je bilo strava kad sam bio klinac, pa ono kupam se, i onda mi peru kosu, seku nokte, pa se posle "sushim" u dnevnoj sobi na kauchu, dok na TV-u idu Igre bez granica. Tu smo uvek suckovali kao ekipa (ili nas bese nije bilo), ali su igre bile mega zabavne :)

Hahah kakav flesh, i mene su tako isto [:D]

Link to comment
Share on other sites

a smogovci i Kvisko (zaboravio sam kako se tachno zvao taj zagrebacki kviz sa Oliverom Mlakarom). I ne secam se da smo toliko sakovali u igrama bez granica. Koliko se secam bilo je cak i gradova koji nisu bili primorski

edit : da, kviskoteka

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kakav fleshbek sa kupanjem i sushenjem :):)

al sam ja bio fini klinac, secam se kad mi kazu ajd sad vreme je za spavanje, i sta cu ja ulazim u sobu gasim svetlo i ono kao okej tako to treba :) mada secam se bash mi se gledala cini mi se nedeljom da je isla serija o vuku karadzicu ili tako nesto..

btw bilo je par igara bez granica gde smo bili treci ili tako nesto :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a smogovci i Kvisko (zaboravio sam kako se tachno zvao taj zagrebacki kviz sa Oliverom Mlakarom). I ne secam se da smo toliko sakovali u igrama bez granica. Koliko se secam bilo je cak i gradova koji nisu bili primorski

edit : da, kviskoteka

osoba a predstavite se

-ja sam hrvoje toncic, mlekadzija

osoba b predstavite se

-ja sam hrvoje toncic, mlekadzija

osoba c predstavite se

-ja sam hrvoje toncic, mlekadzija

[:D]

mozda misli na onu seriju o vuku?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

daaaa, smogovcui! htedoh i to napisati ali nisam mogao da se setim naziva serije..

secam se ko da je juce bilo, lik skocio u bazen, i sada, dal porodica, dal prijatelji, ocekuju da lik izadje iz vode, a njega nema..i posle sat-dva, zatvoren bazen, voda izbacena, a lika nigde!! :)))

ah, ta vremena...

-edit- oborio me jebeni sporting, a samo sam njih cekao ... 2-2 protiv prejadne akademike!!!

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

smogovci su tolika bolestina da ja nemam reci:)

kad smo kod bolestina, ja mislim da je nesto najmorbidnije sto sam gledao onaj fraggle rock, odnosno fraglici. jebote, koja rezija, nacin snimanja, totalno bolesno, gledas i anksiozan si sve vreme, jos ako si klinac brrrr.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kakav fleshbek sa kupanjem i sushenjem :):)

Nisam znao da cu vas toliko pogoditi :))

Napisao sam neke mailove sto sam imao, pa sad idem da spavam. Nista specijalno, sem sto me je oko deset "do'vatio" neki san, ne znam kako, pa sam odremao pola sata i posle toga sam bio kao nov, taman da ispratim pobedu nasih odbojkasica :)

Link to comment
Share on other sites

odgledah po ko zna koji put spot addicted to bass od pure tona (

), koji inache obozavam zbog riba koje voze ovo

MonaroBrakes.jpg

(hightrider)

a juri ih neki baja u ovome

HareStayOff.jpg

omaz Mad Maxu

:)

e sad kad sam to podelio lepo sa praznim forumom odoh na miran san :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...